Plazma do 8.5-9 tys

SQRVI

New member
Nosze sie z zamiarem kupna plazmy lecz doprawdy juz nie wiem co mam kupic.. myslałem o LG LG RZ 42 PX 11,LG RZ 42 PX 3 RV , LG RZ 42 PX 4 RV , PANASONIC TH 42 PA 50 E, PHILIPS 42 PF 7320 , SAMSUNG PS 42 V 4 , SONY KE-P42M1-B ..... ale sam już doprawdy nie wiem... moze jakis inny w tym przedziale cenowym? wybierzcie trójke naj z podanych modeli lub z innych które znacie z góry dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sat. tuner cyfrowy z DVB (-S, -T, ...)

Witam
Tv ps V 4 Samsung - 6200 zł - dzis w testach - dołożyła innym LCD 32" Dobra cena do jakosci.
LG PX 4 - 7300 zł - dobra cena do jakości.
Panasonic 42 Pa 50 - 6599 - extra cena.
Ale napisz - swoje preferencje.
Jaki masz sygnał ?
Jaką odległośc od ekranu ?
Jaką kwotę masz do wydania ?
Ktora z plazm zrobila na Tobie najwieksze wrażenie?
pozdrawiam
 

SQRVI

New member
Ma ma słuzyc do ogladnia kablówki( UPC ), sporadycznie do dvd.. Odległosc do ekranu to 3m+, kwota realna do wydania to 8 tys pln za pozostały tys. chce kupic zawieszke lub stolik.. najbardziej mi sie spodobały LG RZ 42 PX 3 RV , LG RZ 42 PX 4 RV , PANASONIC TH 42 PA 50 E... ze wskazaniem na LG 4 RV.. panasonic ..ta cena jest podejrzanie niska.. :D.. którybyscie wybrali pod kątem obrazu a który funkcji? a który to najlepsze kombo?

P.S. jakis link do tego lg 4 RV za 7300 ? :p wszedzie je widze za srednio 400 pln wiecej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Plazzme dla siebie kupuje się z najlepszym jakościowo obrazem - dla innych z bajerami.
W tej pierwszej kategorii najlepsza z wymienionych jest Panasonic 42 Pa 50. 6599 zł
w tej drugiej LG PX 4. / 7300 zł/
pozdrawiam
 

SQRVI

New member
za perę dni 32 "

czy sa jakies dokładne dane o panasonicu pa 50? zawsze znajduje w necie tylko: :]
Telewizor plazmowy nowej serii "Viera" - 42 cale
VIERA Color Management System
Maksymalna możliwość wyświetlania: 8,6 mld kolorów
Przetwarznie na pierwszym etapie: 4 bln kolorów
Nowy panel plazmowy G8: wydajnieszy o 10%
Sub-Pixel Control: pochyłe linie są gładkie
Układ korekcji ruchomego obrazu
Stopa kontrastu 4000:1
Matryca 408.960 pikseli
Nowoczesny design


nie wiem czy ma pip, jaka telegazetę ,jakies dodatkowe bajerki,czy ma złacze pc,jaka jest jego zywotność... ma ktos szczegółowe dane?
 
Do góry