divx i xvid

RMarek

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam pytanie do osób doświadczonych w użytkowaniu "plazmy".
Chodzi o to czy jakość odtwarzanych filmów w formacie divx lub xvid jest do zaakceptowania, czy to będzie porażka. Przymierzam się do zakupu Panasonica TH42PV500 i głównie chodzi mi o ten model, chociaż myślę, że z innymi będzie podobnie. Głównie oczywiście korzystam z sygnału Cyfry+ i z DVD. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
 

Ator

New member
RMarek napisał:
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam pytanie do osób doświadczonych w użytkowaniu "plazmy".
Chodzi o to czy jakość odtwarzanych filmów w formacie divx lub xvid jest do zaakceptowania, czy to będzie porażka. Przymierzam się do zakupu Panasonica TH42PV500 i głównie chodzi mi o ten model, chociaż myślę, że z innymi będzie podobnie. Głównie oczywiście korzystam z sygnału Cyfry+ i z DVD. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam

Rzeczywiście mnie tez interesuja ta kwestia. Natomiast żeby uściślić. Ja bym się skoncentrował na materiale najwyższej jakości (w ramach tych kodeków) czyli DVDRIP z bitrate powyzej 900 (zwykle tak ripują te jakościowe lepsze wypusty).
No bo wiadomo, ze jak wrzucimy jakiegoś TC czy też słabego screenera to i na monitorze wygląda nędznie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Płyty z VCD chodzą słabo na plazmach i LCD. Oczywiscie da się obejrzec i jeszcze jak ogladam swoje ulubione - mi nie przeszkadza.
Nie widziałem jak chodzi dobry divx.Ale jeśli odpowiada wam na LCD od komputera- nie bedzie tragedii na duzym ekranie.
Panasonic 42 PV 500 chodzi bardzo dobrze , ale majac mały krok do plazmy Pioneera . Wybrałbym zdecydowanie Najlepsza plazme na rynku. Kto widział ja w porownaniu ten wie.
Cudowne kolory . pełne , rewelacyjna głębia. Przy dobrym sygnale nie ma równych na rynku.
pozdrawiam
 
Do góry