Panasonic, JVC, może Pioneer??

sewan

New member
Witajcie,
przyszła pora na kupienie dużego telewizora. Wybór padł na plazmę, bo szukam czegoś w okolicach 42''. I tu mam dylemat: wystarczy mi Panasonic 42PA50 czy JVC 42B50 (w granicach 8000 PLN), może Samsung PS42S5H (mniej niż 10000) czy może się szarpnąć na 42PV500 lub Pioneera PDP435?
Zamierzam go używać jako typowego TV - do kabla i satelity, dodatkowo DVD.... z odległości jakichś 3,5-4m
Wydaje mi się, że zanim w tym kraju nadejdzie pora powszechnej HDTV to i tak trzeba będzie kupić coś nowszego - ale może się mylę...?
Proszę o poradę, bo jestem jeszcze zielony w tym temacie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jeśli siegasz myślami do PV 500 i fde 435 - to nie ma się nad czym zastanawiac . Nie raz pisząc w koło o plazmie Pioneera - chciałoby się przeciwstawic - dobrego konkurenta. Ale jeszcze nie znalazł się taki. Panasonic odbiera na prawdę dobrze ale to jeszcze nie ta jakośc.
W Twoim przypadku odległośc i sygnał wystarcza na wielkośc 42" .
Czas biegnie niewyobrażalnie szybko. I już za rok wykorzystasz wszystkie złącza. HDTV - też poleci albo z satelity - ostro spadaja ceny na tunery HDTV./nowe akceptują również cyfrę/
Jeszcze w tym roku pojawia się xboxy - odtworzysz płyty WMVHD.
Jeśli masz kasę - to kupisz plazme na kilka dobrych lat. Obsługuje wszystkie częstotliwości i wzystkie złącza.
Nie musisz obawia się o los TEJ plazmy.
pozdrawiam
 
Do góry