Sony 42XS1

abo

New member
Prawie nie ma info/rekomendacji a jesli już to raczej odradzanie plazm Sony. Tymczasem oględziny sklepowe, w dobrym miejscu (z dobrym sygnałem) pokazują że z modelami MRX/XS mało co wytrzymuje konkurencję. Ale że oględziny sklepowe mogą być złudne poszukałem testów i proszę - brytyjski What Home Cinema przetestował m.in Sony 42MRX1 i Pionner'a 435XDE (poza tym też Loewe 42HD, Philips'a 9966, B&O Beovision5. W kwestii jakości obrazu za zdecydowanie najlepszy uznano Sony (źródło-DVD), podkreślając świetne kolory i fenomanalne oddanie detali.
Rozumiem, że jak nie prowadzimy/nie lubimy danej marki to polecamy co innego ale fakty są niezaprzeczalne. Mogę podać linka jakby kogoś ten test (sprzed pół roku zainteresował).

pzdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A czy ktoś powiedział, że nie lubi Sony ?? wogóle co to za myślenie, że się nie lubi marki?? przecież każda ma swoje lepsze i gorsze dni, czy produkty. Sony kochamy za wiele produktów, chocby plazmę 61 maja bardzo dobrą czy bezkonkurencyjne jak narazie playstatnion, kineskopy do monitowów, wysoką półkę kamer pół prof. i znajdzie sie jeszcze sporo 8) natomiast wg mnie lepiej chodzi pionek w porównaniu do tej plazmy sonego


pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony to poważna szanowana firma. Produkty Sony mają Swoje miejsce na rynku. Ale jak każda firma mają swoje dobre i gorsze produkty.
W momencie gdy JVC 42" Kosztowało 8500 zł Sony za te same mozliwości - taką samą jakośc chciał dwa razy więcej.
Natomiast plazma nie chodziła dwa razy lepiej. Pracownicy w MM ustawili ją przy 50" Grand Wega/ tylna projekcja/ 9999 zł
i zrobili tak ,że 5o" chodzi lepiej niż podana plazma./kombinują bo chcą się pozbyc/.
Zauważyliśmy też ,że mniej osób wychwala Sony.
Ale to extra firma.
Nikt jej nie lekceważy. Nie możemy też zachwalac zalet innych prrduktów różnych firm jeśli nie mamy ich w zasięgu.

pozdrawiam
 
Do góry