TV plazmowy 43" Pioneer PDP-435HDE

margel

New member
Skład redakcji

Witam

Mam zamiar kupic TV plazmowy 43" Pioneer PDP-435HDE i mam kilka pytan.

1. Bede ogladal filmy DVD
2. TvSat z tiunera cyfrowego (DVB-S TT1.3)
3. Sygnal z kablowki (mocny).
4. Plazma bedzie w odleglosci 2.5m od miejsca w ktorym bede siedziec.

Czy da sie przyjemnie ogladac z tej odleglosci bo wiele slyszalem o migotaniu i jestem troche zielony w tym temacie a wiele slyszalem o tym TV Pioniera a do LCD nie jestem przekonany i wole plazme.
 

janunio

New member
Bez reklam
Kup Samsung 23"

Odmierz 2,5 m i patrz się długo. Radzę wziąć także stołek to nie zmęczysz nóg.
Nie daj się wypędzić przed zamknięciem sklepu.
Notuj na bieżąco czy widzisz migotanie.

[2] plazma jest dead !!!

[3] W saturnie dostaniesz 20 rat "0" procent, "0" kosztów
kredytu !!! Kup coś droższego ale LCD.
Bo to jest tak: monitor do kompa kupujemy jak najlepszy i na całe życie, zaś kompa wymieniamy co 18 miesięcy !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem co to jest migotanie. Jeszcze nikt na to nie wpadł / rozumiem ,że chwyt marketingowy/
Plazma Pioneer jest NR1 - i nic w niej takiego nie zauważysz chożbyś siedział na stołeczku długo.
Przy silnym sygnale plazma radzi sobie tak samo dobrze jak LCD - płynność ma też większą / chyba ,że lcd JVC 0,07 /
Musisz sam ocenić przydatność u siebie w domu. Gdy decydujesz się na zakup - poproś o dwa lub trzy urządzenia - i wybierz najlepsze.
Stracisz sto zlotych - a zyskasz pewność że dobrze wybrałeś i radość że nie musisz się męczyć ze złym wyborem. ale że super wybór.

Musisz określić też kasę - bo przy tej wielkości LCD bedzie kosztować dwa razy tyle i okaże sie że nie koniecznie warto.
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Plazmy jeszcze się nie poddały czego dowodem jest 6 generacja pioneera


a w saturnie poza promocjami to maja normalne ceny :p polecam tam jak ktos chce zobaczyć jakiś sprzęt w wawie a kupować nie tam :)


O migotaniu plazmy to pioneera to nie słyszałem ale ostatnio widziełem to na grundigu i elemisie :roll: z pioneera powinieneś być bardzo zadowolony.
 

margel

New member
Wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi .
Jak sadze zostane przy plazmie tylko poczekam na oceny i opinie plazmy 6generacji pioniera.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer mowią wrzesien ale nie chcą podać ceny. Na Swoje nowości.
Jak bedziesz blizej zakupu zawsze podaj cenę .Bo są extra promocje .Nigdy nie wiadomo......
pozdrawiam
 
Do góry