Ktora plazma... ?

blust

New member
Mam zamiar kupic plazme i nie wiem, ktory model bedzie najlepszy do ogladania glownie cyfry+ i polsatu(z anteny naziemnej), a takze dvd , ale juz w znacznie mniejszym stopniu. Oczywiscie w przyszlosci chcialbym zainwestowac w HDTV. Plazma bedzie ogladana z odleglosci od 2,5m do 4m. Jestem w stanie zaplacic za nia ok. 12000zl. Najbardziej zainteresowaly mnie nastepujace modele:
- TV plazmowy 42" JVC PD-42B50 9250,00zł
- TV plazmowy 42" JVC PD-42X50 13413,00zł
- TV plazmowy 42" Panasonic TH 42 PV 500 12189,00zł
- TV plazmowy 42" Samsung PS-42P4A 12909,00zł
- TV plazmowy 42" LG RZ-42PY10 9799,00zł
ceny z: http://e-panasonic.pl/ - w tym sklepie takze chcialbym dokonac zakupu (czy ktos juz korzystal z ich uslug?)

Ktore z wymienionych modelow jest najlepszy, a ktory najgorszy?

Czy roznica pomiedzy wyzej wymienionymi plazmami za ok 9000zl i tymi za ok 12000zl jest bardzo duza? Prosze o odp...

Ps. wiem ze plazma Pioneer jest najlepsza:) ale nie chca az tyle wydac...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rożnica między tymi plazmami w zależności od sygnalu - jest bardzo duża - przy sygnale HDTV /odleglość nie ma znaczenia/
przy dvd - widoczna
przy TVP - niewidoczna
odległości min 2,5 - 3 metry

Jeśli nie chcesz dołożyć na Pionera - /14.000/ najlepszym obrazem dysponuje - Panasonic . 42" x 50 JVC i Panasonic 42 PV 500
/oba modele HDMI/

sklep sprawdzony , firma 20 lat na rynku , kilka sklepow stacjonarnych.

Jakim sygnałem dysponujesz ? i Jaką odleglością ?
 

jlesien

New member
Witam,
zdecydowanie polecam z wymienionych modeli PANASONICA PV500, chociaż osobiście namawiałbym na Pioneera. Róznica na korzyśc Pioneera przejawi się przede wszystkim przy odtwarzania sygnału HDTV. Na korzyść Pioneera przemawia także ergonomia, wyposażenie.
Sklep stary, znany, pewny, chociaż zapraszam także na kontakt z naszą firmą.
 

mucco

New member
Kamery JVC G ?

A ja po pokazach zdecydowanie wskazuję na JVC. Chociaż Panas grał extra to więcej ludzi dobrze wypowiadało się przy mnie na temat JVC. Mi też się bardziej podobala. Tyle ,że droższa ale chyba tez bardziej żywotna /przesuwny pixel/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Moja kolejność
1.43" PDP FE Pioneer - 14.000
2.42 PX 50 JVC
3.42 PV 500 Panasonic.

z odleglości podanej i sygnału będzie extra.
pozdrawiam
 
Do góry