Samsung czy LG?

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
powiedz za jaką cene jaki model mieć bo to też ma duże znaczenie, jeżeli chodzi o porównanie ja też bym wybrał model samsunga
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Porównywałem te modele . Przy szybkich ruchach LG trochę nie nadąża z kolorami. Ale będąc przy takim wyborze zdecydowanie -poszedłbym w Pioneera. To jest mistrz świata , bezapelacyjny. Pytanie tylko ile kasy przeznaczasz ? I najważniejsze kiedy zamierzasz kupić plazmę ?
 

Qbas

New member
Gwarancje europejskie.

Szanowni,

Dziekuje za odpowiedzi, czulem ze otrzemy sie o Pioneera :D

Kasy mam do 13 tys, zakupu chcialbym dokonac teraz ( znaczy sie w ciagu dwoch tygodni)

LG znalazlem za 10 500 a Samsunga za 12,9.
Patrzac na wszystkie parametry wychodzi mi Samsung a i z Waszych odpowiedzi chyba tez.
Uswiadomilem sobie tez, ze tak naprawde to niekoniecznie potrzebuje sprzetu z tunerem, bo TV ogladam tylko przez satelite, a poza tym to DVD i corka bajki na video (tak, ze moze ten Pioneer?)

Serdecznie,

Q
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV LG 42 py 10 mamy za 9950 zł , ale nie da się porownać w żaden sposob z Pioneerem. Pamietaj o zabezpieczeniach przed wypalaniem wykonanych przez Pioneera. /Znacznie dłuższa żywotność plazmy/.
Sluchaj kupując Pioneera kupujesz mistrza świata, Sprzedaliśmy trochę tych plazm .Wszyscy użytkownicy zachwyceni. Jakość przy dobrym sygnale, DVD , HDTV jest zabójcza. Za kilka dni wejdą odtwarzacze Kiss 600 - odtwwarzają WMVHD - płyty HDTV których na rynku przybywa jak grzybow po deszczu . Niestety czeka Cię tu poważny kłopot .Trudno obronić się przed gośćmi.

Jeśli będziesz upierał się przy LCD , weszla wczoraj promocja na TV LCD 37 Xelos Loewe - 13.999 zł - zmiana 0 30 %

Ale Pioneer wg mojej wiedzy bedzie najlepszy.
Nasz ranking w plazmach sprzedaży to :
1.JVC
2.Panasonic
3.Pioneer
4.Samsung
5.Thomson
6.LG
7.Philips

glówna zasada to cena

w TV LCD
1.JVC
2.Sharp
3.Panasonic
4.Thomson
5.Loewe
6.Samsung
7.LG
8.Philips
 

Qbas

New member
Plazmy Pioneer

No dobra,

mam juz Pioneera, PIEKNY i gra pieknie mieliscie racje, nawet siedzac metr od ekranu jest super

Dzieki za pomoc

Q
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer jest poza konkurencją .Nie ma rzeczy do której można się przyczpić .Pamiętaj tylko ,że tuner w plazmach Pioneera jest oddzielnie. W ten sposób wyeliminowane są wszystkie szumy.
 

Qbas

New member
XBOX360

Raz jeszcze czesc,

Kupilem PDP-435HDE, bardzo mily,
i musze glosno powiedziec, ze jest najlepszy. Nawet bajki video oglada sie ciut inaczej. jestem tez ciekaw kiedy doczekamy sie dobrej polskiej telewizji bo w tej chwili dopiero widac, co za szmire nadaje TVP
 

hernu

New member
Sprzęcik super, palce lizać - PDP-435HDE to przecież zdobywca nagrody EISA :!:
Małe pytanko : czy w zestawie są głośniki, czy to opcja :?:
Jeżeli możesz, zdradź cenę .
Zazdrość to straszna rzecz...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Głosniki są w opcjii. Jak masz kino to nie są potrzebne .
dobra cena to ok. 15.000 z tunerem .
pozdrawiam
 
Do góry