Jaka wybrac plasme 50 cali

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Plazma TV Panasonic to cena ok. 22000 zł
Plazma TV Samsung 22000 zł
Plazma TV Pioneer 24000 zł
Z wymienionych powyżej Plazm , ktore mogłem jednocześnie porównać bezkonkurencyjna była plazma Pioneera /wygrała też w wielkości 43 "/
Jakość marzenie - oczywiście - porównań dokonywałem z sygnału HDTV. Do ceny 30000 - gdyby Ci zostalo możesz zażyczyć sobie lepiej wyposażony tuner Pioneera. Lapszej plazmy , a przerzuciłem ich już setki, nie widzialem.
Posiada możliwość regulacji każdą opcją , wszystkimi rodzajami koloru , zlącze HDMI . No i w Promocji - cena jest b. dobra.
pozdrawiam
 

Aleks

New member
kiki dzieki za odpowiedz :wink:

Piszac o Pioneerze masz na mysli ktory model:
PDP-505FDE
PDP-505XDE
PDP-505HDE
czym one sie roznia?
Mam jeszcze pytanie czy te modele sa juz trwalsze tzn czas pracy matrycy 60 000 godzin?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer pierwszy na świecie wprowadził przesuwny pixel . Nie pozwala to na wypalanie luminoforu , najjaskrawszych znaków na ekranie.
Nie pamiętam w tej chwili modeli . Różnią się tylko wyposażeniem tunera. Tuner o ile wiesz stanowi oddzielną jednostkę w Pioneerze. Ponieważ producent doszedł do wniosku ,że nic nie może zakłócać sygnału w odbiorniku palzmowym. Tu będziesz miał wszystkie dane http://www.dsv.com.pl/pioneer/Sites/plasma/505hde/start.html
http://www.dsv.com.pl/pioneer/Sites/plasma/505xde/start.html
Wszystkie modele mają czas pracy 60.000 godzin.
Kilka dni temy sprzedaliśmy dwie plazmy /43" i 50"/ . Klienci są zachwyceni. W poniedziałek "idzie " następna 50"
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hmmmm pioneer .... potem długo nic i potem inne firmy :) nie ma co sie rozwodzić na ten temat :D, design, złącza, jakość obrazu itp itd :) najlepszy w tej chwili na rynku

PozDrawiaM
 

mucco

New member
Ale jaka cena. Czytam często mam tyle i tyle kasy wiem ,że Pioneer najlepszy ale tyle nie mam.
A przecież od konkurencji o tych samych parametrach to zaledwie 1000-2000 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy ktorzy patrzą na plazmę 50"Pionerra żałują ,że nie jest w ich zasiegu cenowym. Soczystość kolorów, odzwierciedlenie , kotrwast , czystość barw. Nie zastanawiaj się . Jeśli masz tyle kasy.
Ale rożnice są nie wielkie na inne marki.
pozdrawiam
 
Do góry