Czy Loewe to dobra firma ?

media

New member
Spotkałem w sklepch TV LCD Loewe - odbierały super , ale nie mam pojęcia co to za firma. Czy ktoś wie co w nich siedzi? I skąd pochodzę ? Może to coś w stylu Manta ?
 

long

New member
Firma Loewe jest postrzegana na rynku niemieckim jako bardzo ekskluzywna, a jej wyroby to na ogół zaliczane są do grupy High End
 

media

New member
Dzięki a jak jest z gwarancją ? Tv 32 LCD Czarny full wypas za 8999 w sklepie . i mieli jeszcze normalną 32 " za 3499 - w MM jest za siedem koła też extra chodził. Czy warto?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
z gwarancją nie ma problemów, a co do marki to taki odpowiednik Porshe wśród RTV.
 
G

gracz

Guest
Design telewizorow Loewe jest powalający.Full wypas ,extra obraz i dźwięk . Widać klasę . Podobno nie źle się sprzedają . Przy mnie pakowali dwie sztuki . Mowią ,że cena 32" za 8999 to extra cena. Dla mnie za dużo ale na kupujących - ceny nie zrobiły żadnego wrażenia. Byli naprawdę zadowoleni.
 

pecil

New member
Te Loewe - pierwszy raz widzialem na oczy . Ale rzeczywiście super. Pięknie sie prezentują i odbior - extra . Obiecałem sobie ,że kiedyś muszę taką mieć. To kupują tylko "goście".
 

janunio

New member
Bez reklam
LCD 20 - co wybrać

Nie produkują kineskopów ani matryc.
Sarannie i zawsze przemyślane, logiczne menu powinno być przykładem dla innych firm.
Icj rozwiązania softwarowe są topowe.
W mojej CALID-zie 29" CRT po 2 latach zaczyna siadać kineskop Philipsa ( made in USA).
Dobry serwis pogwarancyjny w Warszawie "door to door".
Jakość obrazu jest topowa !!!
Wzornictwo znakomite. To nie jest Hi-End ale znakomity kawał dobrej roboty w wykonaniu niemieckim.
Starannie przygotowane materiały reklamowe.
Cenowo trochę zbyt drogie ale warte tej ceny.
Firma znana w polsce od kilkunastu lat. Ale mało popularna. Polacy kiedyś kochali się w SONY. Ale SONY miała zawsze nas w dupie.
Trwa to do dziś.
Posiadacz LOEWE to z pewnością znawca tematu !!!
 

janunio

New member
Bez reklam
Loewe bardzo dobra, renomowana f-ma

Nigdy nie mieli chyba przedstawiciela w Polsce.
Dopiero po wejściu MM zaczeli być widoczni na rynku.
MM potrafi wymusić na nich duże rabaty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz mają DSV . I zaczynają dobrą robotę. Ceny rewelacja. Desing też . Jak pociągną taki system to zajmą część rynku. 32 " Xelos HDMI -za 8999 - to super cena. Dodatkowo - jedyna firma która ma wyborze rózne kolory. Polskie Menu też świadczy ,że doceniają nasz rynek.
 
Do góry