Plazma czy plazma ?

max

New member
Na co zracać uwagę przy zakupie plazmy ?
jaką firmę polecacie ? Jakiej się wystrzegać ?
Dzięki za info
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na co zwrócić uwagę . Mnóstwo pytań , część odpowiedzi

Zakup plazm dotyczy coraz więcej osób. Zwróć uwagę na :
1.brak wypalania na ekranie - / nowa generacja Pioneer, JVC, Panasonic - mają przesuwny pixel/ będziesz wiele lat zadowolony z Plazmy.
2.Rozdzielczość - wyższe liczby pozwolą się cieszyć przez wiele lat - nie zestarzeje się technologicznie
3.Wejścia HDTV/ www.hdtv.com.pl/ pozwoli Ci odbierać telewizję nowej generacji, która obowiązuje na świecie , u nas wkrótce. Plazmy o starych matrycach pokazują tylko paski/
4.Ilość złącz - pozwolą podłączyć komputer - jako monitor /będziesz też mógł odliczyć od podatku/
5.Zarządzanie kolorem/dostępne tylko w JVC - DIST - oraz Pioneer /kolory bardzo realne. Sprawdź koniecznie
6.Czas pracy nowej generacji plazm to 60.000 godz. - wystarczy
7.Ceny już - dostępne dla wielu /42" od 8499,-/
8.Formatowanie - ponieważ musimy oglądać też polskie programy w systemie 4:3 ważne jest dobre formatowanie obrazu- najlepiej to robi JVC i Pioneer
przykładowe ceny : najniższe w Polsce to :

http://audiovideo.com.pl/product_info.php?...products_id=361

http://e-panasonic.pl/product_info.php?cPa...products_id=631

http://e-panasonic.pl/product_info.php?cPa...products_id=627

niektóre plazmy mogą wyświetlać rozkład jazdy pociągów na dworcu , ale do domu bym nie proponował

Wspaniałych oglądań. Gdyby zrodziły się pytania .Odpowiem
 

max

New member
Ok. kiki - jaką plazmę byś polecił z czystym sumieniem do 10.000 zł i żeby miała możliwość podłączenia do kompa i żeby chodziła w hdtv. Czy jeśli odbiornik jest droższy - to od razu znaczy ,że lepszy ?
Tak mi sugerował pracownik w sklepie "nie dla idiotów".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak komuś brak argumentow to próbuje nadrobić miną . MM ma bardzo dużo starych plazm i LCD. Ponieważ produkcja tanieje/musiały się zwrocić nakłady/ .To nowe modele meją zdecydowanie poprawioną jakość , rozdzielczoś i kąt widzenia.Nasycenie koloru a przede wszystkim czas reakcji /opóźnienie/ . Nie daj się wpuścić w maliny . Oni poprostu wszystko mają dużo drożej. Np . w Olsztynie różnice dochodzą do 30 % ceny . to jest kilka tysięcy złotych różnicy.
Do 10.000 tysięcy wg. mojej oceny najlepiej gra Panasonic.
 

media

New member
Plazma czy tylna projekcja ?

Mi też powiedzieli że plazma Philipsa 42"9946 - za 12999 to nowy model. W donu przez internet sprawdziłem , że to stary model i że kosztuje 9499 . Trochę się wkurzyłem ,że robią z człowieka balona.
Pewnie jeszcze nie jednemu wcisną ten kit . Na domiar zapamiątałem dwie ceny i porownałem w internecie - byłem w szoku - rożnice sięgają do 35 % . Ale zdzierają . Np.32 LCD Samsung w MM - 9999 w internecie 5999 , TV LCD Sharp ga5 w MM 10999 - internecie 5999 -. Teraz wiem co to jest sklep NIE DLA IDIOTÓW .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pojawile się super ceny na plazmy. Krolem cen jest Panasonic - 42 Pa 50 - 7500 zl a 37" 6500,- .
Ekstra ceny zaprezntowal Pioneer ale juz w innej klasie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobra cena na Pioneera pdp 435 - to ok. 15.000 zł z tunerem i polską gwarancją . Inne nie są w Polsce honorowne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HDMI - złacze cyfrowe - do przesyłu informacji o większej precyzji / więcej szczegółów/ . Bez szumow , duża rożnica jakości. Plazmy są znacznie droższe - kosztują ok. 12.000 przy wielkości 42 ". Lcd mimo złącz HDMI - mocno tanieją .
 

farmat

New member
Na dniach kupuję plazmę Pioneera . Poczytałem różne portale i zdecydowanie wybieram 43 PDP. Dogadałem się też do kina domowego. Na www.idg.pl - Black ninja - ma extra ceny na Harmana. Wszystko razem z montażem - wyszlo w extra cenie. Kolega z Katowic jest bardzo zadowolony z obsługi.
Dzięki za wszystkie informacje.
 

góral

New member
Ja wrocil z domu. Mam chciec kupic telewizora plazma - tani. Widzial dobra ekran LG 42" - tylko nie wie m czy cen dobry 6000 zl.
Troche mama dala kasa. Mam nadzieja ze dziwczyna sama przyjda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziwczyny nie lecą na plazmy , ale może się mylę. Jak za taką kasę to bierz i niech dziewczyny Ci sprzyjają.
 
Do góry