Pioneer Kuro KRP-600A wycena

dealer25

New member
Witam
Ile można zapłacić za ostatni wypust plazmy Pioneera w 60 calach??Telewizor zadbany jeden właściciel użytkowany max 2 h dziennie


Pozdrawiam
 

dealer25

New member
Używana była w salonie tylko do oglądania i słuchania koncertów max 2 godziny dziennie, brak śladów użytkowania,
 

barburian

New member
Bez reklam
LX5090 Sprzedałem za 1500 zł , jeśli KRP 600 jest w super stanie to możesz
próbować 1900 zł
 

sul76

New member
Jest w idealnym stanie wraz z bocznymi głośnikami kupowanymi osobno i za cenę 1900 to zdecydowanien za mało, realna cena za ostatni wypust pioneera w 60 calach to okolica 3 tys
Witam,
realna cena to taka, jak ktoś mógłby zapłacić.
Z racji, że tv jest po gwarancji, należałoby sprawdzić dostęp do części.
Nieważne ile ma godzin, czy lat, paść może nagle i wtedy bez części będzie tylko złomem.
Dla mnie używany tv, bez/po gwarancji i jeszcze możliwe że z ograniczonym dostępem do części nie przedstawia właściwie żadnej wartości.
Sam mam tv sony 55EX500 i chętnie bym wymienił na nowego oleda, ale wartość to ma on tylko dla mnie - póki działa (i to na razie dobrze).
Pzdr
 

Beno111

New member
Każdy tv jest tyle warty ile kupujący jest w stanie zapłacić!A tak naprawdę to plazma w dzisiejszych czasach to już przeżytek!60 cali to jakieś 400wat na godzinę!Nie ekonomiczny!Ale jak cię kręci plazma to warta jest około 2500zł.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Czasy KURO już dawno minęły, lukę po dobrych plazmach (też panasonica) zastąpił OLED i topowe LCD. OLED wersji 55" fHD, nowy na gwarancji jest do kupienia w granicach 4k złociszy.

Tu wątpię by ktoś ładował dużą kasę za sprzęt już naprawdę wiekowy, gdzie 4K i HDR przy usługach streamingowych to powszechność.

Wystaw na licytacje, wtedy realna cena tego TV sama się pojawi, a niewidzialna ręka rynku pokaże swoją moc ;-) .
 

wucash

Active member
Bez reklam
Sam mam tv sony 55EX500 i chętnie bym wymienił na nowego oleda, ale wartość to ma on tylko dla mnie - póki działa (i to na razie dobrze).
Pzdr
Ja w ubieglym roku Sony 55ex720 sprzedalem za 1500 tak że nie ma co z góry zakladac ze nie znajdzie sie kupiec 😁
 

dealer25

New member
Czasy KURO już dawno minęły, lukę po dobrych plazmach (też panasonica) zastąpił OLED i topowe LCD. OLED wersji 55" fHD, nowy na gwarancji jest do kupienia w granicach 4k złociszy.

Widziałem jak swieci najtańszy oled fhd lg, może ma czerń ale nic poza tym. I napewno bym go nie kupił. Obraz nie ostry, słaba biel. Zastanawiam czy jest sens wogole sprzedawać ta plazmę. Nawet nich dadzą te 2500-2800 tys to musiałbym dołożyć 5 tys żeby być zadowolonym z obrazu. Rok temu marzył mi się panas 58dx900 lub sony Z9
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Dlaczego chcesz sprzedać skoro z obrazu jesteś zadowolony ?
Dla 4K, HDR ...
 
Do góry