Rozszerzenie gwarancji w Euro com na 5lat

kartas1993

New member
Siema miał ktoś jakiś przypadek z tym przedłużeniem gwarancji w euro com? Bo ja podpisałem umowę i teraz nie wiem czy jest mi ona potrzebna bo tania Nie była a z tego co pisze w necie to nie zawsze oddają kasę za sprzęt lub nowy. Kupiłem tv z 6tys i sam nie wiem czy dobrze zrobiłem z tym ubezpieczeniem na 5lat
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Pracuje w rtv agd szczerze daj sobie chłopie spokuj szczerze bo sprzedawcy sprzedają te ubezpieczenia bo więcej pieniążków maja z takiej przedluzonej gwarancji. A często tak jest ze jak coś się ze Sprzętem stanie nie oddają $$$$
 

marrik

New member
Mój brat wziął takie ubezpieczenie do laptopa. Na 5 lat a dodatkowo od uszkodzeń mechanicznych.
Przy przeprowadzce pękł mu ekran. Telefon do Euro, przyjechał kurier po sprzęt i po paru dniach telefon z serwisu, że owszem matrycę wymienią w ramach ubezpieczenia ale w laptopie są jeszcze inne uszkodzenia i będzie ta naprawa płatna. Na pytanie brata czemu skoro ma ubezpieczenie to stwierdzili, że tych usterek nie było w zgłoszeniu.
Brat machnął ręka i kazał naprawiać odpłatnie.
Moim zdaniem naciągneli go, bo mimo ubezpieczenia skasowali za naprawę.
Każdy zrobi jak chce ale osobiście uważam, że to dodatkowa okazja do wyciągnięcia kasy od klienta a nie ochrona jego sprzętu.

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kartas1993

New member
Kurde wziąłem tv za 5700zł na raty i do tego to ubezpieczenie na 5lat w sklepie zapewniali że jest to super sprawa i jak cos się stanie to pokrywają koszty naprawy lub dają nowy sprzęt , i teraz sam nie wiem co zrobić , to jest ubezpieczenie w ergo hestia jedni piszą że jest okk a inni że oszuści , odstąpić od tego to raczej nie mogę bo już mam rozłożone raty razem z tym ubezpieczeniem.
 

DrWredman

Active member
ZAWSZE czytajcie dokładnie warunki ubezpieczenia. Tam wszystko jest napisane i to jest jedyna podstawa do dochodzenia swoich praw. Jak przeczytałem po latach warunki ubezpieczenia na życie i porozmawiałem z dwoma agentami to zlikwidowałem polisy. Nie twierdzę, że ubezpieczenia nie działają w ogóle ale jest bardzo dużo wykluczeń.
 
Do góry