Tv Sceptre, bedzie odbierac polskie programy?

kuba2403

New member
Witam, kupiłem tv w USA marki Sceptre U435CV-UMC. Czytałem gdzieś że telewizory z USA nie bedą odbierać polskich programów po zakupie dekodera DVB-T czy coś w tym stylu i że jest bardzo mało tv ktore odbierają polskie programy. Stąd moje pytanie, czy w tym telewizorze będę miał programy jak zakupie antene?
Poniżej link do specyfikacji tego tv.
sceptre.com/spec-370.html (dopiszcie www w linku)

Jezeli będzie odbierać to proszę o podesłanie odpowiedniej anteny którą mógłbym kupić. Dziekuje bardzo!
 

kuba2403

New member
Nie wiem bo gdzieś czytalem ze tv z USA odbieraja na jakiejs innej częstotliwości... Nie mam pojęcia o tym wszystkim wiec radzę się Was, fachowców. Czyli będzie odbierać jak kupie dekoder DVB-T? Mógłbyś mi podesłać cobry dekoder ktory bedzie dobry do tego TV? Link a ja postaram sie go kupic
 

kuba2403

New member
Aha czyli każdy będzie dobry, nie no bo szwagier tez jakis kupił dekoder DVB-T, zamówił z internetu bo chyba przyzwoicie wygladal, przyszedl i nie dzialal nic.. czyli kszdy DVB-T każdy bedzie dobry? Czyli wsiadam w auto i jade po dekoder.
 

kuba2403

New member
Kupił dekoder, podłączył zaczął stroić kanały i cały czas błąd jakis wyskakiwał ale nie ważne, on jakoś dał rade sobie, wzywał fachowca i zrobili mu to. Nie wchodźmy na temat rozwiązany ;) Dzieki bardzo za pomoc!
 
Do góry