Tak powstaje plazma

dnc

Moderator
VIP
W ostatnią sobotę na kanale Discovery pokazono krótki film jak powstaje w fabryce Hitachi TV plazmowy. W materiale tym pokazano linię montażową oraz jak wytwarza się i testuje matrycę i TV w całości.
Film trwa ponad 8 minut i zajmuje ok. 30MB.
Dałego go w troszkę lepszej jakości niż miałem zaplanowane bo jest bardzo fajny i sporo ciekawych rzeczy można zobaczyć. Mam także nadzieję, że mnie Panowie z Discovery nie będą ścigać za piractwo, ale robię to dla "celów wyższych"! :rolleyes: Film jest w formacie wmv.

http://www.mzg.pl/pub/hdtv/plazma2.wmv
ftp://mzg.pl/hdtv/plazma2.wmv
 

Markcox

New member
Faktycznie film bardzo ciekawy. I 3mam kciuki za to, żeby jego "publikacja" na tym forum pozostała bez żadnych konsekwencji :D
 

byczy

New member
Super film!!!
Fajnie ze dzisiaj przyjezdza do mnie Hitachi 42PD9700 hehehe :)
A to co oni pokazywali to byly PDP 55cali sadzac po wielkosci matryc i stronce hitachi JP ;)

PZDR
 

kapsell

New member
Bez reklam
plazma

Ciekawy faktycznie. I taka refleksja mi sie nasunela, czasem za bardzo oswoilismy sie z tym pedem technoligicznym i nie zdajemy sobie juz sprawy jak zaawansowany sprzet mamy w domach.
 

urbaneq

New member
Za 10 lat montaż TV będzie wyglądał tak , że przyjdzie gostek , otworzy puszkę zawierającą nazwę tv , wałkiem/pędzlem lub też pistoletem naniesie daną farbę na wskazane przez kupującego miejsce na ścianie i gotowe :)
 
Do góry