ps4 pro czy SLIM ?

relakzstyle

New member
No właśnie. Jest sporo na temat PRO ale art. są stare . Czy dziś po ponad roku od premiery pro warto dopłacić te pare stów ? czy ta różnica w wydajności może mieć faktycznie przełożenie później na jakośc grafiki w grach ? czy deweloperzy będą pisać gry pod ps4 pro ? co może negatywnie przeciez odbić się na zwykłej slim (chyba że dadzą suwaki jakości - od słabej po high) Jak dziś wygląda baza gier pod PS4 PRO ? czy HDR w ps4 slim jest inny niż w PRO ? bo obie konsole wspierają ten standard. Może ktoś powiedzieć czy widać faktycznie różnice w grafice i płynności pomiedzy tymi konsolami.

Mam tv Samsunga UE 55 mu 7002 - sprawdzi się do tych konsol ? Czy nie za niski HDR ? w testach wyciąga ok 500 nitów średnio
 

Luvczenko

New member
Jesli jestes typowym januszem niedzielnym i grasz raz dwa razy w miesiacu to kup slim ;) a jak duzo grasz i jestes graczem pro to kup PRO !!!!
Ps pro jest przereklamowane (mam takowe )
 

Bing

Banned
Już dziś większość gier jest pisana pod ps pro, z czego niektóre na slimie potrafią niemiło chrupnąć. W paru nowych tytułach masz już nawet wybór pomiędzy ustawieniami graficznymi, czego na slimie nie uświadczysz. Pro posiada również tryb turbo, na którym nawet stare gry działają lepiej. Zdecydowanie pro jest warte swojej ceny. Pozdrawiam.
 

relakzstyle

New member
kupiłem już dawno ps4 Pro z myślą o własnie coraz to nowszych tytułach. Jednak konsola jest zdecydowanie potężniejsza niż ps4. Gram niedzielnie ale chciałem raczej aby konsola "wystarczyła" na dłużej
 
Do góry