Telewizor 4K HDR PS4 PRO

PS4

New member
Od pewnego czasu przeszukuję internety żeby znaleźć odpowiedni TV do mojej konsoli...
Leciwy Sony KDL-32EX650 jest OK, ale chcę zacząć grać w 4K z HDR.

Poszukiwany:
43" 4K HDR najlepiej 100Hz, niski input lag
Najczęściej będzie używany do gier wyścigowych (Gran Turismo Sport).
Odległość oczu od telewizora około 160cm, patrzenie na wprost TV, rozgrywka również w nocy bez sztucznego oświetlenia w pokoju.

Budżet do 3800 PLN, max 4000 PLN.

Zastanawiałem się nad kupnem Sony KD-43XE7005 - obecna cena 2799 PLN. Początkowo chciałem wydać maksymalnie 3k, jednak od tygodnia przeglądam różne modele i sam już nie wiem co wybrać.
W tym XE70 martwi mnie jedynie słaby HDR, matryca IPS oraz 50Hz, które może znacząco wpłynąć na jakość. Niestety nigdzie nie znalazłem jak ten model zachowuje się przy współpracy z PS4 PRO.

Szanowni użytkownicy forum, proszę Was o dobrą radę.
Pozdrawiam ;)
 

RivoPL

New member
Wg mnie nie kupuj nic ponizej 55 cali do grania na ps4 pro w 4k.
Ja wzialem 2tv jeden ue55ks7500 do jednego pokoju a drugi to rowniez samsung tyle ze model 7002 z tego roku.
Generalnie subiektywnie preferuje matryce va gdzie czern jest ladniejsza no i podstawa to 100hz oraz panel 10bitowy który nawet przy braku hdr robi super wrażenie (dirt4 mimo negatywnych recenzji dotyczacych grafiki wgniotl mnie doslownie w fotel).
Najepiej bedzie jak ruszysz z wlasnym dyskiem zewnetrznym do jakiegos sklepu i sobie porownasz na wybranym filmie- wtedy dokonasz wyboru i poszukasz najlepszej oferty cenowej;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

PS4

New member
Niestety w grę wchodzi 43", może jeszcze 49" ale to maksimum.
Zapomniałem dodać, tylko telewizor flat, nie curved.
Niestety oba Samsungi nie mieszczą się w budżecie.
Nowy TV ma posłużyć góra 3 lata - później będzie wymiana na duży, z większą ilością "bajerów". Nie ukrywam, czekam, aż technologia będzie tańsza - mam na myśli telewizory które obecnie kosztują 6-7k.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zdecydowanie 49":
- Philips 49PUS7101 za 3450 zł
- Sony 49XE9005 za 4750 zł
- Philips 49PUS7502 za 3850 zł
 
Do góry