Migotanie pikseli.

spajder1.0

New member
Witam serdecznie,
Posiadam konsole PS4 niedawno się przeprowadziłem do nowego mieszkania. W jednym pokoju mam konsole i monitor, ale np. filmy chciałbym oglądać w innym pokoju na tv, więc postawiłem przeciągnąć 10m kabel hdmi przez 2 pokoje, żeby nie nosić konsoli. Wszystko działa ładnie ładny obraz, brak opóźnień. Wą tylko 2 problemy. Możliwe, że powiązane. Mianowicie podczas pracy telewizora i konsoli jak się dobrze przyjrzy można zobaczyć zapalanie się pojedynczych pikseli na biało. :cry: Widać to głównie podczas włączania konsoli kiedy jest czarny ekran. Nie wiem czy jest tak cały czas, np. kiedy oglądałem film chyba tego nie było. 2 problemem jest gniazdko coś jest nie tak z bezpiecznikami i kiedy konsola pracuje i tv jednocześnie to tv na chwile się wyłącza tak co 20 min na 3 sekundy. (elektryk niedługo to naprawi). Zastanawiam się czy może nie jest problemem różnica potencjałów w gniazdkach. Nie wiem co zrobić na razie czekam na elektryka, ale może ktoś ma pomysł co może powodować to śnieżenie (migotanie pikseli). Pozdrawiam :)
 

kuba378

Active member
Może za długi i słabej jakości kabel HDMI jeśli chodzi o te piksele?

Podłącz konsole do TV innym kablem, krótszym tak ze 2m maks.
 
Do góry