TV 65-70 cali pod konsolę i kablówkę

m.dudzinski

New member
Cześć, z góry chciałbym przeprosić za rozbudowany post i na przyszłość obiecuję pisać bardziej treściwie, a teraz do meritum:

szukam porady w doborze telewizora do nowego mieszkania. Do tej pory używam kilkuletniej Sony Bravii 40 cali i chciałbym wymienić na coś większego o lepszej jakości obrazu(Bravia trafi do pokoju gościnnego, który też w wolnych chwilach będzie pokojem gamingowym :)). Większość czasu przed TV spędzam grając online na konsoli PS4 połączonej z TV kablem HDMI. Po przeprowadzce, chciałbym zwiększyć sobie komfort grania(na 40 calach przestaję widzieć napisy ;)) i dlatego szukam sprzętu 65-70 cali. Odległość od TV to 2,5-3 metry. Zależy mi na 4K i smart tv. Poza konsolą, telewizor będzie oczywiście wykorzystywany głównie do oglądania kablówki(prawdopodobnie UPC z dekoderem Horizon, podłączonym HDMI). Sprzęt będzie stał w salonie, z oknami na wschód, a że jest to parter w bloku, więc jest tam dosyć ciemno(a ja głównie gram w nocy), a oddawanie kolorów przez TV powinno chyba mieć wpływ na wybór(np w starej BRAVII czarny jest bardzo czarny, i nawet w nocy jest tak głęboki, że momentami ciężko się ogląda, ale może to wina moich złych ustawień).
Nie przewiduję kina domowego, a i tak gram na słuchawkach, więc stawiam na głośniki wbudowane w telewizor.
Od razu mówię, że odrzucam projektory, bo żona się nie zgadza ;)

Poniżej kilka modeli, które mnie zaciekawiły, dajcie znać czy któryś z nich w ogóle nadaje się do tego co opisałem powyżej. Przewidywany budżet taki jak najdroższego z nich.

Pozdrawiam i proszę o rady :)

Telewizor Samsung UE65KU6000WXXH

Telewizor LG 65UH6257

Telewizor Sony KD65XD7505BAEP

Telewizor Thomson 65UB6406

Telewizor LG 65UH661V

Telewizor LG 65UH7507

Telewizor LG 65UH7707
 
Do góry