Philips 55PUS6501

Bercik999999

New member
Szukam i szukam tv pod konsolę z dobrą jakością w stosunku do ceny i znalazłem Philips 55PUS6501 . Cena od 3700 na morelenet do 4000 na innych sklepach . Cena jest dobra jak dla mnie. Czy ten telewizor jest warty kupna ? Android i smart tv nie gra dla mnie żadnej roli jedynie będę używał go do filmów i gier a po za tym ambilight czy jak to się profesjonalnie nazywa jest jak dla mnie zabójczym gadżetem ze tak powiem
 

Bercik999999

New member
Tylko jeszcze takie pytanie jak wchodzę na różne sklepy to telewizor nie jest podpisany jako Philips 55PUS6501 tylko Philips 55PUS6501/12 . W czym tkwi różnica. Do czego te 12 ? O co chodzi bo nie łapie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież za 3699 zł masz 55PUS6561 - czyli z potrójnym ambilightem i kalibracja profesjonalna gratis.
 

Bercik999999

New member
Kiki ale zależy mi na niskim input lagu . Powiedz mi szczerze czym się oba telewizory . Jak mnie przekonasz to wieczorem zamawiam go u was
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnią się tylko ambilightem.
A do grania potrójny będzie zdecydowanie lepszy.
 

psajtex

New member
Witaj, osobiście mam 55pus6561. I jak się zdecydujesz i będzie w Twoim zasięgu to potrójny ambilight jest lepszy od podwójnego.
Ciężko trafić przy zakupie na dobry model bez wad - dlatego jest obszerny wątek i polecam jego lekturę przed zakupem. Link poniżej.
Ja mam podłączone PS4 pro i powiem - wymiata. Obraz w połączeniu ze światełkami z tyłu akurat w moim egzemplarzu robi świetną robotę.
Dodatkowym dla mnie plusem jest Android i zainstalowanie Kodi - filmy online.
Osobiście jestem zadowolony.
A tu poczytaj, bo tyle zwolenników co przeciwników tego modelu.

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=125727

Oneplus 3 & Tapatalk
 
Do góry