Tv pod ps4/xbox/pc

Bercik999999

New member
Witam.

Chcę kupić telewizor do pc . Mam już zamowioną konsolę ps4 ale telewizor który aktualnie posiadam jest już trochę przestarzały. Ogólnie telewizji nie oglądam jedynie co na laptopie jakiś film także bajery typu smart tv mnie nie obchodzą. Spędzam dużo czasu przed pc ok 4-7 godzin dziennie a tv to już odskocznia. Telewizor chce kupić już na kilka lat . Zależy mi na niskim input lagu oraz dobrej jakości obrazu. Mój pokój ma wymiary 45 na 5m a odległość od telewizora to 2.7m . Chciałbym telewizor w granicach minimum 48 cali. Im większy tym lepiej.
Kwota którą jestem w stanie wydać 4000 zl

Czy moglibyście coś mi polecić? :blagam:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To powinieneś brać 55" do takich potrzeb, tym bardziej że mieści się w klasie cenowej. Oczywiście 4K i 100Hz.
W klasie cenowej masz :
- TCL 58 S7806
- Philips 55PUS6561
- Philips 55pUS7101
- Sony 55XD8505
Jak będziesz niebieski, masz specjalne ceny i Kalibrację gratis.
 

Bercik999999

New member
No i jakie ogólnie mają input lagi te telewizory bo w sieci ciężko było znaleźć . Po za tym sony który wytypowales stoi ponad 5 tys także to mija się z celem
 

Bercik999999

New member
Kiki nie chcę wyjść na niewdziecznika lub glupca lub jeszcze gorzej oba na raz ale po wpisaniu w google tego modelu sony ceny skaczą w granicach 5000 zł . No chyba że coś z tą kalibracja. Nie znam się akurat na tym . Dzisiaj szperając w internecie natknąłem się na temat w którym sony usuwal negatywne opisy użytkowników którzy narzekali na zbyt wysoki input lag . Ten sony który został mi zaproponowany jak duży może mieć ten input lag? Tego nie mogę nigdzie znaleźć. No i ta kalibracja. Z czym się to je ? Z góry dziękuję za poprzednią odpowiedź :blagam:
 

Piotr85

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym prosić o poradę w wyborze tv pod ps4/ps5 (noszę się z myślą nad zmianą konsoli). W tej chwili zastanawiam się nad dwoma modelami:
Philips 55PUS9206/12 DVB-T2/HEVC
LG OLED55C11LB DVB-T2/HEVC
Gdzie LG jest w ciekawej promocji.
Budżet to 4-5 tyś.
A może macie coś ciekawszego w tym przedziale?
Z góry dziękuję za wszystkie porady
 
Do góry