Sony PlayStation 4 Platinum Wireless Headset 7.1

Luvczenko

New member
Nowość !! Sony PlayStation 4 Platinum Wireless Headset 7.1



Już są do kupiena ;) ktoś coś już wie na ich temat albo może ktoś już je kupił ? Czy może ktoś ma zamiar kupić ?
Bo ja się do nich przymierzam w niedługim czasie tylko musze sprzedac moje stare słuchawki sony wireless headset 2.1
 
Ostatnia edycja:

ursus83

New member
Wczoraj kupiłem w saturnie Gdynia riviera i 599 kosztowały.
Grałem chwilę z 90min w uncharted 4, nie wiem czy reklamować moje słuchawki bo w momencie kiedy coś więcej się dzieje słychać trzaski do tego zasieg bardzo słaby wystarczy wyjść z pokoju 2m od konsoli przez jedną ścianę i zrywa połączenie.
Ustawione presety nie działają jeśli korzysta się z połączenia przewodem.
Prędzej urzywałem bayerdynamic dtx501p i w porownaniu do nich sony ma więcej szczegółów jednak bas nie schodzi zbyt nisko na chwile obecną jestem trochę rozczarowany
 

Luvczenko

New member
Wczoraj kupiłem w saturnie Gdynia riviera i 599 kosztowały.
Grałem chwilę z 90min w uncharted 4, nie wiem czy reklamować moje słuchawki bo w momencie kiedy coś więcej się dzieje słychać trzaski do tego zasieg bardzo słaby wystarczy wyjść z pokoju 2m od konsoli przez jedną ścianę i zrywa połączenie.
Ustawione presety nie działają jeśli korzysta się z połączenia przewodem.
Prędzej urzywałem bayerdynamic dtx501p i w porownaniu do nich sony ma więcej szczegółów jednak bas nie schodzi zbyt nisko na chwile obecną jestem trochę rozczarowany



W ustawieniach gry uncharted 4 ustaw audio 3D ;)
Powino byc dobrze ;)
 

ursus83

New member
Znalazłem rozwiązanie problemu trzasków, trzeba nadajnik podpiąć do przedłużacz usb i odsunąć od konsoli w momencie kiedy konsola łączy się z siecią za pomocą wifi powstają jakieś zakłócenia.
Sony dało ciała biorąc pod uwagę to że to headset przeznaczony do ich konsoli takie problemy nie powinny mieć miejsca.
Zastrzeżenia mam też to przyciskiów na słuchawkach w trakcie poruszania głową kiedy jest cisza to słychać jak luźne przyciski odbijają się o obudowę.

Odnośnie samego dźwięku 3d naprawdę to działkę różnica jest ogromna, czekałem na ten headset aby przejść drugi raz uncharted 4 na poziomie mierzącym. Grając rozdział 7 w domu aukcyjnym jak wszedłem w tłum na aukcji to szczęka opada, postanowiłem usłyszeć jak duża to jest różnica więc zmieniłem słuchawki na dtx501p oraz porównałem z kinem domowym (onkyo 616 + audio pro avanto 5.0) po ponownym założeniu platinium z zalaczonym 3d to mogłem zbierać szczękę z podłogi oby tylko więcej gier miało wsparcie dla tego rozwiązania
 

ursus83

New member
Filmu na blueray żadnego nie mam pomimo 65calowego skalibrowanego tv wolę wyjść z żoną do kina na nowy film niż płacić niepoważnie wysoka cenę za płytę z filmem po roku od premiery w kinach.
Wczoraj grałem w watch dog 2 które też wspiera dźwięk 3d i ponownie byłem zachwycony efektem dziś spróbuję jakiegoś tytułu bez 3d

Odnośnie oceny to po 3dniach obcowania z platinium to 7 na 10, jakość dźwięku jest zadowalająca efekt 3d to coś naprawdę świetnego jednak problemy z nadajnimiem słaby bas oraz luźne przyciski zaniżają ocenę. Nie wiem co powiedzieć o wygodzie bardzo drawno nie korzystanie z słuchawek wokół usznych preferuje nauszne, w platinium po okolo 60-90min robi mi się gorąco oraz przeszkadza bluza z kapturm bo słuchawki o kaptur ocieraja
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Filmu na blueray żadnego nie mam pomimo 65calowego skalibrowanego tv wolę wyjść z żoną do kina na nowy film niż płacić niepoważnie wysoka cenę za płytę z filmem po roku od premiery w kinach.
Wczoraj grałem w watch dog 2 które też wspiera dźwięk 3d i ponownie byłem zachwycony efektem dziś spróbuję jakiegoś tytułu bez 3d

Odnośnie oceny to po 3dniach obcowania z platinium to 7 na 10, jakość dźwięku jest zadowalająca efekt 3d to coś naprawdę świetnego jednak problemy z nadajnimiem słaby bas oraz luźne przyciski zaniżają ocenę. Nie wiem co powiedzieć o wygodzie bardzo drawno nie korzystanie z słuchawek wokół usznych preferuje nauszne, w platinium po okolo 60-90min robi mi się gorąco oraz przeszkadza bluza z kapturm bo słuchawki o kaptur ocieraja

zabijaja mnie takie teksy, rozumiem, ze grasz tylko w bluzie z kapturem? innych ubran nie zakladasz ;-)
 

polaris20

New member
Cena kosmos ciekawe czy jakby zakryć oczy to zauważył by ktoś różnice między goldami. Ja swoje kupiłem za 200 zł od kogoś z olx drugi rok działają bez zarzutów jedyne co to bateria która dział teraz MAX 3h a tak to wszystko git. Ogólnie polecam tę słuchawki bo w podobnej cenie próżno szukać czegos równie przyzwoitego

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

Rafal1986

New member
Jeśli myślicie o zakupie SONY GOLD HEADSET i macie dużą głowe,duże uszy albo okulary to nie radzę ,jest on mniej wygodny od zestawu wirelles ps3 2.0 7.1. SONY PLATINUM jest na wieksza glowe i troszeczke wieksze uszy ale oferuje ppdobne parametry jak gold za o wiele wieksza cene ,jesli szukacie wygodnego zestawu to prosze bardzo wystarczy wpisac w google BEST GAMING HEADSETS FOR GLASSEES WEARERS ja dzis kupilem ten pierwszy zestaw i nie zaluje.Mam okulary ,duza glowe i duze uszy,hyperx cloud flight jest super wygodny dla kazdego i ma 7,1 kosztuje tyle co sony platinum ale jest wygodniejszy i lepszy
 
Do góry