Telewizor Do PS4 PRO Pomocy :)

kalimbo

New member
Witam mam pytanie proszę o pomoc w wyborze telewizora, głownie chodzi mi o telewizor tylko do konsoli PS4 PRO temat na czasie ponieważ dużo osób przesiada się właśnie ze starszego tv i konsolki na nowy sprzęt, wyczytałem w necie ze najlepszy będzie SAMSUNG KS7000 ma on juz matrycę 120Hz ale na to budżet mi nie pozwala, szukam czegoś tańszego chodzi mi głownie o opcje HDR 4KUHD i żeby obraz nie rozmazywał się podczas grania tylko trzymał ostrość najlepszym wyborem powinna być matryca VA 120 HZ tak myślę chociaż ciężko jest znaleść TV z taką matrycą tak do 2800zł wiekszość Philipsów LG ma IPS matryca dająca więcej kolorów ale mniejsze kontrasty
Wcześniej ktoś napisał że za darmo nie chciał by TV z matrycą 50/60Hz że różnice widać odrazu na matrycy 120Hz obraz jest lepszy i nie rozmazuje się podczas dynamicznych scen Hm?
Wybór wiec pada na
- Samsung UE43KU6400 cena 2 490,00 zł matryca 60Hz Input Lag poniżej 20 rodzaj panelu VA pytanie czy ta matryca pociągnie PS4 PRO ? z różnych artykułów wynika ze słabe te HDR w tym telewizorze i rozmazuje obraz podczas dynamicznych scen
- Samsung UE40KU6470S cena 2 549,00 zł nie wiem jaka w nim siedzi matryca i rodzaj panelu modelowo raczej nowszy ?
- PHILIPS LED 43PUS6501 cena 2 499,00 zł matryca IPS wyprodukowaną przez firmę LG 50/60Hz czy 120Hz ? tego nie wiem
- Philips 49PUS6561 cena 2 949,00 zł Najdroższy z propozycji przekraczający trochę mój budżet może 40cali był by tańszy ale nie mogę nigdzie wyszukać 40cali ani 43 cale do kupienia w sieci ..
Myślę że najlepszą opcja będzie matryca 120Hz cena TV do 2600zł 2700zł
siedzę już drugi tydzień i czytam i mam mętlik w głowie a telewizor muszę kupić na dniach będę wdzięczny za odpowiedz z góry dzięki i pozdrawiam
 
Witam mam pytanie proszę o pomoc w wyborze telewizora, głownie chodzi mi o telewizor tylko do konsoli PS4 PRO temat na czasie ponieważ dużo osób przesiada się właśnie ze starszego tv i konsolki na nowy sprzęt, wyczytałem w necie ze najlepszy będzie SAMSUNG KS7000 ma on juz matrycę 120Hz ale na to budżet mi nie pozwala, szukam czegoś tańszego chodzi mi głownie o opcje HDR 4KUHD i żeby obraz nie rozmazywał się podczas grania tylko trzymał ostrość najlepszym wyborem powinna być matryca VA 120 HZ tak myślę chociaż ciężko jest znaleść TV z taką matrycą tak do 2800zł wiekszość Philipsów LG ma IPS matryca dająca więcej kolorów ale mniejsze kontrasty
Wcześniej ktoś napisał że za darmo nie chciał by TV z matrycą 50/60Hz że różnice widać odrazu na matrycy 120Hz obraz jest lepszy i nie rozmazuje się podczas dynamicznych scen Hm?
Wybór wiec pada na
- Samsung UE43KU6400 cena 2 490,00 zł matryca 60Hz Input Lag poniżej 20 rodzaj panelu VA pytanie czy ta matryca pociągnie PS4 PRO ? z różnych artykułów wynika ze słabe te HDR w tym telewizorze i rozmazuje obraz podczas dynamicznych scen
- Samsung UE40KU6470S cena 2 549,00 zł nie wiem jaka w nim siedzi matryca i rodzaj panelu modelowo raczej nowszy ?
- PHILIPS LED 43PUS6501 cena 2 499,00 zł matryca IPS wyprodukowaną przez firmę LG 50/60Hz czy 120Hz ? tego nie wiem
- Philips 49PUS6561 cena 2 949,00 zł Najdroższy z propozycji przekraczający trochę mój budżet może 40cali był by tańszy ale nie mogę nigdzie wyszukać 40cali ani 43 cale do kupienia w sieci ..
Myślę że najlepszą opcja będzie matryca 120Hz cena TV do 2600zł 2700zł
siedzę już drugi tydzień i czytam i mam mętlik w głowie a telewizor muszę kupić na dniach będę wdzięczny za odpowiedz z góry dzięki i pozdrawiam
Szukaj Kiki na forum, on Tobie pomorze i może coś w dobrej cenie załatwi.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

sipap

New member
Kolego ja też szukam tv głównie pod PS4 Pro i po przeczytaniu setek opinii,jednak kieruję się do serii KS od samsunga. Ich ceny przekraczają również moj budżet i dlatego myślę że najlepszym wyjściem jest zakup na raty. Bo kupisz za gotówę gorszy sprzęt i po jakimś czasie będziesz niezadowolony,że jednak nie dołozyłeś i nie kupiłeś czegoś z lepszymi parametrami. Dlatego pomysl jednak o Ks7000 lub Ks8000. To świetne i nowoczesne telewizory(choć oczywiście mają też swoje wady-np. obudowy i bad piksele).Świetnie współpracują z konsolą Pro i HDR na nich jest już mocno zauważalny. Na tych co wymieniłeś,tego efektu wow nie będzie.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Jeśli tv pod pro to tylko zostaje samsung żadna inna firma nie ma odpowiednio niskiego input laga w trybie z hdr i żadne gdybanie nie pomoże bo to fakt.
 

kalimbo

New member
No dobra spoko KS7000 i KS8000 moze kupie sobie za dwa lata na teraz potrzebny mi jest telewizorek do 3000 tys zł
Zawsze miałem samsungi ale ten ostatni 400Hz strasznie mazał obraz np w NFS ten o ktorym jest mowa teraz KU6400 matryca 50hz tego najbardziej sie obawiam tak dla porównania PHILIPS LED 43PUS6501 w tej samej cenie ma matrycę 100Hz chyba bedzie lepszy ?
ma ktos wogóle tego samsunga KS6400 ?
 

sipap

New member
Poczytaj sobie temat o tym philipsie. Mnóstwo problemów i ktoś z posiadaczy PRO i tego tv napisał,że nie nadaje się on do współpracy z tą konsolą. Do tego dochodzi jeszcze problem z serwisem philipsa. Na naprawy ludzie czekają kilka tygodni.
Dlatego zdecydowanie lepiej kupic tego samsunga KU6400. Bardzo duzo ludzi chwali,świetnie współpracuje z konsolą. 4K bardzo dobre. A 100 HZ to przydaje sie głownie przy sporcie-meczach piłki nożnej. Jak telewizorek ma służyc do grania i ogladania filmów np. z netflixa to KU 6400 nadaje się świetnie. Warto też pomysleć o serii KU6000 bo ma jeszcze lepszy stosunek cena---->jakośc. Sam chcę zmienić swojego wysłużonego soniaka FHD na którys z tych modeli,bo jednak cena ks7000 jest dla mnie równiez trochę za wysoka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To prosty wybór.
Obydwa mają Input Lag w pierwszej grupie.
Philipsa masz 100 Hz a Samsunga 50 Hz.
Philips ma Androida, Kodi, MxPlayer i Ambilight.
Philips ma kalibrację profesjonalną gratis, a do Samsunga kosztuje 400 zł plus kosztu dojazdu.
 

martbdg

New member
Hej kilka dni temu przesiadłem się z ps4 na ps4 pro i dodatkowo kupiłem tv pod ta konsole Sony XD8505
Dziwne rzeczy się dzieją. Gdy w konsoli w opcjach wyjścia video rozdzielczość ustawię na automatyczną to np w takim COD MW Remastered gdy śmigam padem po menu to dźwięk w tv jest o sekundę (!) później niż w padzie. Gdy ustawie rozdzielczość 2160p - YUV420 to ten lag spada ale nadal dźwięk ten z tv nie jest równy z tym z pada. O co chodzi, moze mi ktoś to wytłumaczyć? Odkąd przesiadłem sięna pro + nowy tv to nie idzie mi w żadnej grze sieciowej a testy potwierdzają , że ten tv ma dobry input lag w trybie gry. Może to wina ustawiebn konsoli? Doda,m, że nie używam hdr
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Pisałem o tym juz w kilku tematach ten tv nie nadaje sie pod pro jego input lag jest zbyt wysoki po aktualizacji z 88ms zmniejszono do 57 ms ale to i tak stanowczo za dużo.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Na innej stronie tez cos innego ten artykuł był pisany o opóźnieniach w 1080p .
przyjęło sie ze 50 ms to max dla komfortu grania jesteś przykładem ze 57ms to tez za wiele zresztą nie ty sam było o tym bardzo głośno ze ogromna liczba graczy wylewała zale na ich oficjalnych stronach odnośnie tej sytuacji , myślę ze te 57 to juz max co dalo sie z tego tv wyciągnąć aktualizacja.
 
Ostatnia edycja:

zotac

New member
Samsung KS7000 49" ewentualnie Panasonic DX750 50"
Do PS4 Pro lepszy będzie Samsung.Ale że mam sentyment do Panasonica to wziął bym jego.
Pzdr
 

Zbylek13

New member
Siemka ja juz kupiłem ps pro i teraz szukam tv mam pytanko co polecacie tak
43 do 49 cali max jakiś dobry tv hdr 4k.
Myślałem nad Sony , ale.widzę tu , że dużo osób woli tu samsunga.
Większego tv nie zmieszczą do pokoju dopiero kupie większy za rok półtora jak dom wybuduje teraz mieszkam.na 1 pokoju z zona :( i trzeba się przemeczyc.
JAK można to podawaj cie ceny proponowanych modeli.
przepraszam za błędy pisze z pracy z tel
 

sipap

New member
Siemka ja juz kupiłem ps pro i teraz szukam tv mam pytanko co polecacie tak
43 do 49 cali max jakiś dobry tv hdr 4k.
Myślałem nad Sony , ale.widzę tu , że dużo osób woli tu samsunga.
Większego tv nie zmieszczą do pokoju dopiero kupie większy za rok półtora jak dom wybuduje teraz mieszkam.na 1 pokoju z zona :( i trzeba się przemeczyc.
JAK można to podawaj cie ceny proponowanych modeli.
przepraszam za błędy pisze z pracy z tel

Jak za rok,półtora masz zmieniac tv na większy(a pewnie też na lepszy),to teraz polecił bym Ci Samsunga KU6000. Bardzo dobry stosunek cena---->jakośc. Ma naprawdę dobre opinie na fachowych portalach. Sporo o nim pisza w inernecie. Nie wiem czy grasz na konsoli,ale ma też niski input lag.
Żeby nie było,że opieram się tylko na opiniach czytanych,to mam ten telewizor z rozmiarze 50" i jestem bardzo zadowolony. Z podpiętego dysku czyta mi wszystko co tam nagrałem,genialnie łatwo łączy się z telefonem i pc-tem. Nie ma pełnego gamutu kolorów,ale gry spaczowane pod hdr wygladają świetnie. O telewizji się nie wypowiem,bo go do tego nie uzywam.
Wiadomo,że są TV o wiele lepsze,ale tu za niewielkie pieniądze( 2400 za 50") dostajemy naprawdę sporo. Na ten rok czy półtora to może byc fajna opcja.
 
Do góry