PS4 Pro + Tv 4K

arpegio90

New member
Witam, jestem tutaj nowy, ale przeszukałem forum w poszukiwaniu podobnego tematu i nic nie znalazłem, jeżeli się mylę, to z góry przepraszam. Poszukuję TV który będzie najlepszym wyborem pod moje oczekiwania, przeglądam już fora i rankingi od wielu tygodni i strasznie ciężko jest mi się na coś zdecydować, gdyż moja wiedza na ten temat jest znikoma, być może jakaś fachowa opinia przybliży mnie do celu. Tv najczęściej będzie używany pod konsolą, ale umiarkowanie również będę oglądał na nim filmy i w każdy weekend sport. nie potrzebuję 3d, zależy mi na jak najlepszym odwzorowaniu obrazu i niskim inpout'em, posiadam kino domowe, więc głośniki w tv to też sprawa drugorzędna. interesują mnie modele od 50'' do 55'', cena plus minus 5000 zł. Czy te informacje wystarczą do polecenia czegoś? Jeśli trzeba podam więcej informacji. Pozdrawiam.
 

arpegio90

New member
Dzięki za odpowiedź. Akurat nad tymi modelami, oprócz LG się zastanawiałem teraz doszedł mi jeszcze jeden problem hehe :) gdybyś miał wybrać któryś z tych TV dla siebie, który byś wziął? Oczywiście Twój wybór nie będzie moim życiowym wyznacznikiem, ale mam już swój typ i może akurat pomożesz mi zdecydować. Z góry Dziękuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do 4 tyś to Philips 55PUS7101, jeśli powyżej 6 tyś to Panasonic 58DX750 - za 6299 zł z kalibracją.
 

arpegio90

New member
Tylko jak nie wybrać takiej "perełki", w internecie ciężko jest znaleźć jakieś porządne testy tych telewizorów, więc niekoniecznie wiem jak się prezentują podczas grania np.
Nigdzie nie mogę znaleźć jaki oba modele mają input lag. czy nie rośnie właśnie np. przy włączonym hdr
 
Ostatnia edycja:

kalin86

New member
a ten sony 55xd8505 do ps4 pro z grami HDR będzie dawał rade? bo właśnie zastnawiam się nad tym TV, konsola będzie dostepna "na dniach" ale TV MUSZE kupic do końca października... a Pepka tym info i input lagu =>100 przy wlaczonym HDR zbil mnie z tropu...


czy do grania jakiś inny TV? sa tu gracze konsolowi co mogliby podzielić się wrażeniami?
 

arpegio90

New member
Nie jestem ekspertem, ale z tego co się orientuje i z tego co dostrzegłem, to IPS ma gorszą czerń, gorzej sobie radzi z ostrością w ruchu np. Sport.
Zresztą proszę tu masz link do ciekawego artykułu.
 

kalin86

New member
Tyle wad a kupujesz go? No ja wczoraj odpaliłem vikingow na netflix i jestem mega zadowolony z jakości. Teraz czekam na ps4 pro i HDR potestuje:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

arpegio90

New member
Może źle się wyraziłem, nie odbieram tego jako wadę, każdy lubi coś innego. Mimo tej matrycy IPS obraz jak dla mnie wygląda rewelacyjnie, może waham się przez fakt, że wiele osób odradza ips,a. Koniecznie podziel się wrażeniami, kiedy będziesz już po testach ;)
 

kalin86

New member
No do ps4 jeszcze 3 tygodnie. Btw zeby moc bawić sie w HDR itp to muszę konsole po hdmi 2.0 podpiąć? W sensie kabelek w tym standardzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry