POMOCY telewizor pod ps4

elwirone

New member
Witam
Szukam tv pod ps4. Jako ze na innych forach wszyscy fachowcy zachwalaja Sony bravia 40w705 bo jest kosa i input lag na poziomie 13, ale w moim miescie nie jest dostepmny od ręki i ogolnie ciezko dostepny wiec szukalem dalej. Odwiedzilem wszystkie markety, sklepy, targi i dziuple i mam problem

Pierwsz tv to Samsung UE40J5100 input lag na poziomie 27, w sklepach mowia ze dobry i niedrogi ale w grach online sie nie sprawdza. cena od 1200 do 1500

Drugi to samsung ue40j6200 gdzie pan w media markcie zachwalal ze kosa lepszej nie znajde input lag 44.5
cena 1950zl

Trzeci to sasmung ue48j5000
input lag na poziomie 39.1
cena 1600zl promocja

Nie mam pojecia co, ktore wybrac, bede gral we wszsytko online jak inie, wiec nie wiem co i jakie patrametry w tv sa najwazniejsze. Moze macie jakies inne typy tv dostepnych od reki do 2000zl (wiem ze nie duzo ale rowniez duzo sie nie zarabia
 

elwirone

New member
jako ze jestem laikiem i nie mam pojecia jaka jest roznica miedzy 50 a 100Hz, wrzucilem ja te 3 tv na porownywarke w euro rtv agd i roznica miedzy nimi (jak dla mnie )jest taka ze ten Samsung UE40JU6000 jest 4K
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Do gier w sieci bierz tego z najniższym input lagiem. A to że ma matryce 50 Hz w niczym nie będzie przeszkadzać.
 
Do góry