Playstatnion VR - test, opinie - wszystko o goglach wirtualnej rzeczywistości od Sony

Bykovsky

New member
Warto inwestować 1400zł w VR? I tak trochę potaniało, ale dalej to wydatek drugiej konsoli, a nie ma przecież fwarancji, że będzie kompatybilne wstecz z PlayStation5.
 

RAF1977

Banned
Mówią że pod koniec 2019 będzie ps5.
Kupiłem to vr.
Wrażenia niesamowite ale jednak słaba jakość obrazu męczy.
Kibicuję Sony, żeby następna wersja vr powstała.
Nic nie muszą poprawiać oprócz jakości i rozdzielczości obrazu.

A próbowaliście oglądać filmy w goglach w trybie kinowym?
To jest dopiero wielki ekran!
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Miałem okazje potestować to VR. Ogólnie grać nie lubię bo mnie to nudzi.Jednak to całe VR zrobiło na mnie niesamowite wrażenie,realizm trójwymiarowość zrobiły na mnie ogromne wrażenie.A zjazd kolejką w Rush of Blood jest kozacki. Fajna "atmosfera i obraz" jest w Resident Evil , super dopełnieniem jest podłączenie to pod kino domowe 5.1 ,na niektóre gry jak to się mówi "szkoda prądu" ale niektóre robią piorunujące wrażenie.
Jakby tak zaczęli nagrywać filmy w tym całym VR, to by było nieziemskie.Szeregowiec Rayan nagrany w tej technologi ,Tygrys przejeżdżający obok to by było coś !
 

RAF1977

Banned
A nie macie problemu z bolącymi oczami, zawrotami głowy i bólem głowy?
Jak w GT zrobiłem parę obrotów autem, na ręcznym i zacząłem jechać do tyłu, to mało pawia nie puściłem.
A nogami się zabierałem na boki, żeby z krzesła nie spaść.
Tak mózg lasuje [emoji3].

Myślę, że w wersji dla ps5 te gogle będą już w 4k i z lepszymi teksturami.

Ale to pewnie ze 3 lata jeszcze trzeba będzie czekać.
 

RAF1977

Banned
Jestem pod coraz większym wyrażeniem tych gogli.
Filmy z netflixa nabrały nowego wymiaru.
Polecam spróbować.
Choć mam spory ekran i projektor, gogle biją go rozmiarem obrazu, jakość na filmach też nie jest zła.
Dużo lepsza niż w grach.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Chyba sobie jaja robicie? Siedzieć w tych śmiesznych goglach zamiast oglądać duży ekran? Miałem je przez kilka miesięcy z czego używałem kilka dni i sprzedałem. To jeszcze nie ten czas. Piksele wybijały mi oczy.
 
Do góry