Wiedzmin 3 czy Dying Light

Seizo

Active member
Bez reklam
Jak w temacie. Po 4 miesiącach katowania MGSV:TPP wycisnąłem z niego praktycznie wszystko. Do czasu ukazania się Dark Souls 3 i Uncharted 4 szukam czegoś dla zabicia czasu. O Wiedźminie czytałem same pozytywne recenzje i opinie chociaż dla mnie 1 i 2 część była nużąca i nie ukończyłem żadnej z nich. Z kolei 3 to podobno zupełnie inna bajka. Dying Light ograłem demo i jest w porządku. Do tego edycja rozszerzona jest teraz do nabycia w przystępnej cenie, podobnie jak Wiesiek (promocja w RTV Euro).
Co polecacie?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W nowego Wieśka jeszcze nie grałem ale "Dying Light" przeszedłem i dobrze się bawiłem ;)
...jednak to zupełnie inne gry...;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mnie Dying Light znudził się po kilku godzinach, ale gra jest fajnie zrobiona. Ładna muzyka i oprawa graficzna.

Obecnie cisnę GTA 5 na maks odznaczeń i wezmę się za online. Na półce już leży Batman Arkham Knight i Wiesiek 3
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Sugerując się tymi wszystkimi superlatywami na temat nowego Wiedzmina postawiłem właśnie na tą produkcję. Po około 20 godzinach gry w moje ręce wpadło Life is Strange i w tym momencie Wiesiek kilka dni leżakował sobie na półce. LIS wciągnął mnie jak bagno. Przepiękna wzruszająca i smutna historia Max i Chloe wspaniale wpływa na emocje gracza. Natomiast wszytkie te wodotryski nt. Wieska w mojej ocenie są trochę przesadzone. Owszem może i gra jest dobra, ale bez jakiegoś większego wow.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tez wieska kupile niby wszystko fajnie, pieknie wyglada, rozbudowany swiat, swietne dialogi, dlugie i ciekawe misje .... ale czagos w nim brakm, jakos tez pogralem w niego kilka - nascie moze wiecej h i jakos nie mam zamiaru go wlaczac.

Z RPG to jedynie Risen mroczne wody jakos mnie wciagnal.

Probowales grac PlanetSide 2? To online multi wspaniala strzelanka. Gdzie walcza pomiedzy soba setki ludzi, az nalogowo w to gram.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gram ale jakoś samo jeżdżenie bardziej mnie nudzi niż kiedyś.
"Project Cars" leży i się kurzy...:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mission Impossible ;)
Co jak co, ale w grach jeżdżonych nie ma na mnie bola. Światowe rankingi Panie ;)

Armanig dobry jesteś w NFS ? Kumpel kupił najnowszą na PC i mówi że świetna grafika podłączył sobie kompa pod tv 4k - mówi że rewelka.. Ja w przyszłym tygodnia odbieram laptopa to troszkę protestuje gry - co taki laptop pokaże w stosunku do konsoli..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie grałem. Tą nową odsłonę na PC może sprawdzę z ciekawości, chciałbym zobaczyć jak graficznie się prezentuje.
 

SternQuest

New member
Panowie ja mimo swoich - dziestu lat bardzo lubię pograć na kompie. Jestem tzw. starym weteranem który grał jeszcze w czasach gdy gry multiplayer nie były tak popularne :Unreal Tournament, Half- Life, Quake 3 to były moje czasy. Obecnie od jakiś trzech lat próbuję swoich sił w grach typu BF3, 4, Hardline właściwie tylko multiplayer. Lubię też pościgać się w F1 2013, 2014. Mam Project Cars i kupę innych gier. I mam pomysł. Może byśmy stworzyli jakiś wspólny team z forum hdtv. Widzę już paru potencjalnych zawodników. Armanig, Piramida co wy na to. Obojętnie co czy to strzelanka czy gra wyścigowa może spróbujmy razem stworzyć jakąś drużynę reprezentującą nasze forum. Pograjmy razem. Do tej pory grałem jako "samotny wilk", dzięki Wam jest szansa żeby pograć wspólnie i dzięki temu się bliżej poznać. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego grania.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja jak gram, to w GTA5 (online), chociaż ostatnio dawno nie włączałem.
Piramida nie gra online, pisał kiedyś na priva, że nie ogarnia tych wszystkich ustawień sieciowych i singla tylko katuje ;)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ktoś bawił się nowym Need For Speedem? Bo w sumie mnie od NFS Porsche 2000 żadna część się nie podobała, a tutaj nawet od sceptyków póki co pozytywne opinie słyszałem.
 
Do góry