ps4 ustawienia 5.1

cris6

New member
Witam moze ktoś podpowie co ustawic w konsoli Ps4 aby uzyskać dzwięk Dd 5.1 albo Dts. Konsola podpieta pod harmana Avr 171 kablem hdmi. Mamy w ustawieniach linear Pcm, bitstream Dolby i bitstream dts co wybrać ? .
 

Saszku

New member
Ja sobie przerzuciłem na Dolby, mam wrażenie, że dźwięk jest dosłownie minimalnie dynamiczniejszy niż przy DTS i PCM.

A tak przy okazji podepnę się pod temat, czy nie zauważył ktoś, że dźwięk z PS4 jest nieco bardziej płaski niż z innych urządzeń ?

Mam wrażenie, że słuchając radia internetowego z ampli bas jest głębszy niż ze Spotify w PS4... porównuję pi razy drzwi te same kawałki ;)
 

leon107

New member
Ja mam inny problem mam konsolę podłączoną kablem HDMI do amplitunera SONY DN1020 do tego samego amplitunera podłączone mam PS3 oraz XBOXONE jak GRAM wszystko chodzi ok,ale problem mam z Subwooferem jeżeli uruchamiam YOUTUBE,SPOTIFY,ODTWARZACZ MUL,tam jest dźwięk stereo i wyłącza mi suba i muzyka jest odtwarzana tylko z dwóch przednich kolumn,a nie ma takiego problemu na PS3 i XONE przy tych dwóch konsolach amplituner automatycznie przechodzi w stereo i sub normalnie chodzi,a w konsoli XONE jest jeszcze taka opcja że przełącza się w tryb stereo.Miał ktoś podobny problem?
 
Do góry