Telltale games

debeef

New member
Bez reklam
Serie gier, które nad rozgrywkę przedkładają opowiedzenie historii, często wzbudzają kontrowersję, ale uważam, że same gry w większości się bronią właśnie poziomem opowiadanej historii i umiejętnością zaangażowania gracza w rozgrywkę. Dla mnie najlepszymi przedstawicielami serii są pierwsze produkcje czyli TWD season 1 i 2 które ponownie niedawno ograłem na ps4, na którym to sprzęcie gry wreszcie nie haczą jak na vicie i ps3. Następnym tytułem jest dla mnie Wolf among us i The games of thrones, a nieco słabszą jest Tales of Borderlands, choć może być to spowodowane tym, że nie ograłem drugiej części Borderlands
 

debeef

New member
Bez reklam
Przechodzę właśnie po raz drugi The Games of Thrones na ps4 tym razem i dziwię się, że tak niedoceniona jest to pozycja. Świetnie zachowany klimat książek i serialu i ciekawie przedstawione losy rodziny Forresterów.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W Grę o Tron jeszcze nie grałem ale podzielam zdanie odnośnie TWD. Super, tylko..No właśnie jest ale. Zdecydowanie za krótko. Nie mniej jednak cena jest adekwatna do długości rozgrywki. Obecnie ogrywam Life is Strange. Mega. Mną osobiście ta gierka pozamiatala, a jestem dopiero w 3 epizodzie. Polecam. Jedyny minus to brak polonizacji, a szkoda.
 
Do góry