Wadliwe gałki DS4

Saszku

New member
Cześć wszystkim,

Czy ktoś się może orientuje, czy zgodnie z informacjami przekazanymi przez Sony wymianie podlegają wszystkie kontrolery, czy tylko wyprodukowane do jakiejś konkretnej daty ?
Pytam ponieważ w ciągu miesiąca użytkowania w dwóch padach przetarły się gumki na gałkach, doczytałem, że Sony wymienia całe pady na nowe ale czy dotyczy to wszystkich urządzeń ?
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
sony wymienia wszystkie pady na nowe bez wzgledu na usterke sam wymieniałem ze wzgledu na wytarte gałki i dostałem nowego pada ale trwa to do miesiąca .
 

Saszku

New member
Strasznie długo, powinni się troszkę wstydzić tym bardziej, że taki pad do najtańszych nie należy, jakkolwiek rozumiem wpadkę producenta, to nie rozumiem tak długiej procedury wymiany. Moim zdaniem 2 tygodnie, to już jest dość długi okres wymiany w tego typu sytuacjach, znalazłem też informacje w necie, że niektórzy użytkownicy dostali zwrotnie używane kontrolery, niektóre w znacznie gorszym stanie lub w innym kolorze...

Czy po wymianie gałki są wykonane z tego samego materiału, czy Sony zdecydowało się na zmianę tworzywa ?

I jeszcze jedno pytanie, jak załatwiałeś wymianę ? Bezpośrednio z serwisem, czy ze sklepem ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry