Internet do ps4

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam mam wielki dylemat ponieważ posiadam konsole ps4 i ch e dużo grać przez sieć z pro evolution soccer 2016 i różne strzelanki potrzebuje stałego neta dobrego szybkiego bez limitu danych. Mieszkam w miejscowości Sochaczew jest taka firma interkam która daje dostęp do mojego bloku internet swiatlowodowy. I pytanie czy ten internet się sprawdzi czy konsole podpiac bezpośrednio kablem od operatora czy mogę kupić jakiś super ruter i korzystać z ps4 przez WiFi i z innych urządzeń. Jaki ruter polecicie do 850zl i jaka prędkość? Proszę o pomoc bo jestem zielony w tym temacie z netem zależy mi na czystej i przyjemnej rozgrywce.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Konsole ciągnij po kablu, u mnie PS3/PS4 z wifi zamula. Zresztą kabel to kabel.
Ruter wystarczy zupełnie tani, 100-150zł spokojnie styknie.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki armanig czyli jak założę internet swiatlowodowy to ten kabel co bedzoe mi szedł podpiąć typowo pod ps4? To w takim razie jak podepne ruter żeby korzystać z innych urządzeń?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Net do rutera, a z rutera kablem do PS4.
Oczywiście z tego rutera będziesz mógł wyprowadzić wiele takich połączeń (kablem) w zależności od konkretnego modelu, zazwyczaj 4-5.
Czyli jednym polecisz do PS4, drugim (np.) do PC itp.
Naturalnie będziesz też mógł korzystać z WiFi za pomocą tego rutera, czyli smartfony, laptopy, tablety itp. PS4 też możesz, ale jak wspomniałem, lepiej kablem z rutera.
 
Do góry