Fifa 16

lobos

New member
Bez reklam
Panowie nikt nic nie pisze o najnowszej odsłonie FIFY 16...Ma ją już ktoś?
Piszcie jak wrażenie...? Grywalność i wszystkie plusy i minusy...
Podobno nie uniknęli kilku błędów, ale mimo wszystko jest postęp i gra się świetnie.
Przymierzam się do jej zakupu i jest już do dostania w cenie 170zł., więc nieźle w porównaniu z premierową 250zł. ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz na fali Lewego schodzą jak ciepłe bułeczki, ceny tradycyjnie chore.
Ponoć jest demo do ściągnięcia i kobitki w składzie, ale nie chciało mi się zasysać. Dziś może sprawdzę i ocenię.
 

lobos

New member
Bez reklam
Kusi mnie, żeby łyknąć ;-) 170zł. z przesyłką :hmm:
Specjalnie nie brałem 15 zaraz po zakupie konsoli, żeby wziąć od razu 16 ;-)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Mi się podoba. Lepiej się gra niż w 15. Poza tym wciągnąłem się w FUT. Kupiłem przedpremierową wersję Deluxe i mam 40 paczek przez 20 tygodni. Fajna zabawa.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mam demówkę, a jutro kupuję pełną na Xbox One. Ogólnie dużo lepiej i trudniej się gra względem 15. Obrońcy przecinają podania, wychodzą do atakujących z automatu. Nie da się już zagrać prostopadłej piły na cm do nogi jak w starszych wersjach. Po weekendzie opiszę swoje wrażenia z pełnej wersji.

BTW
lobos gdzie znalazłeś za 170 zł z przesyłką?
 

lobos

New member
Bez reklam
lobos gdzie znalazłeś za 170 zł z przesyłką?
A idź... nawet mnie nie wkurzaj... Była promocja na gram.pl po 169zł z wysyłką a teraz już jej nie ma i za tyle jest wersja cyfrowa a krążek jest już drożej :-(
Na tą chwilę trzeba dać 200 niestety i tyle w temacie.
Na X-a jest chyba deczko taniej ;-)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To oboje mamy pod górkę bo ja znalazłem na olx za 180 i też lipa z tego wyszła. Może się skuszę na cyfrową bo w sumie w fifę się gra tylko rok i później ją trudno sprzedać.
 

lobos

New member
Bez reklam
To oboje mamy pod górkę bo ja znalazłem na olx za 180 i też lipa z tego wyszła. Może się skuszę na cyfrową bo w sumie w fifę się gra tylko rok i później ją trudno sprzedać.
Niby racja, ale jakoś tak lepiej mieć krążek... ;-) Pudełeczko, płytka... ;-) W sumie i tak bym nie sprzedawał.
Chociaż z tego co piszą to przyszłe wersje konsol będą już bez fizycznych nośników, więc trzeba się będzie powoli przyzwyczajać...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lobos ja już pisałem w innym temacie dotyczącym płyt cd i filmów na nośnikach już dobrych z 5-6 lat temu mówili że dzisiaj JUZ NIE BĘDZIE CZEGOŚ TAKIEGO NA PÓŁKACH W SKELPACH - ZOBACZ CO JEST... :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Prawda jest taka, że nic nie zastąpi papierowych książek czy filmów lub muzyki na płytach ;-)
Chociaż jak do ebooków jestem nastawiony na nie tak jeśli chodzi o muzykę hi-res to fajna sprawa. Wrzucasz sobie wybraną nutę na pena i słuchasz w dodatku w jakości lepszej niż z CD :)
 

sosek

New member
Krótkie porównanie wersji na ps3 do ps4. Na ps4 gra jest miodniejsza, bardziej "naturalna", grafika o niebo lepsza. Ogólną grywalność oceniam 9/10. Ostatni raz tak dobrze bawiłem się przy fifie 98 :) , a to było winnej epoce.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
ale to dalej niestety Fifa , licencje i ... i na tym tak naprawde koniec , arcadowa gra jak była jest dalej ...

W sedno. FIFA, byla jest i będzie arcadową grą. PES pod względem grywalności bije ten szrot we wszystkim. A jak wyłączysz wszelkie wspomagaczy ( strzał, podanie , radar,nazwiska, kamera z góry, ) a zagrasz na "ręcznym" w PES 16 , to jest naprawdę jak mecz na żywo. :D FIFA jest dla dzieci.
 

Snuard

New member
Ja powiem odwrotnie, dla mnie Fifa 16 jest najlepsza oraz wszytskie inne pozostałe wersje! W PES'a również lubiłem kiedyś pograć ale dawno temu!
 
Do góry