Jak ustawić ps4

pawelkrolak1

New member
Witam, chiałbym ustawić ps4 , tv i kino tak zeby wszystko uruchamiało sie po wybudzeniu ps4, da sie tak wogóle? tv to sony 55w829 a amplituner hk255, ps4 wpięte w ampli i z niego do tv przez hdmi, moze ktoś coś podpowiedzieć? jak to wszystko zgrać?
 

pawelkrolak1

New member
I jeszcze jeden problem, od jakiegos czasu muzyka ze spotify i youtube z ps4 działa tylko w stereo 2.1, reszty głosników nie da sie uruchomić, gry i filmy blu ray działają normalnie w 5.1 Gdzie moze być przyczyna, być moze coś zle ustawiłem, wyjscie dźwięku ustawuiine na hdmi i bitsream dts(zreszta zmiana la lpcm nic nie daje) moze ktoś ma podobny sprzęt i cos poradzi
 

Luvczenko

New member
Spotify Premium (19,99 zł/miesiąc) - to najbardziej rozbudowana wersja Spotify, oferuje najwyższą jakość dźwięku. 30 dni masz za free to sprawdz ;)
U mnie podobnie na ps4 2.1 obie aplikacje (gry i filmy)
5.1 :/
 

Luvczenko

New member
czyli lipton ;/ premium = zero reklam ;) trudno z tego co wiem to muzyke podobno słucha sie w stero a nie w 5,1 ;) chyba ze koncerty ;) ale jak kto woli ,,,,,,,,,,,
 
Ostatnia edycja:

pawelkrolak1

New member
Nie mówie ze musze słuchac w 5.1 ale dziwi mnie ze nie ma mozliwosci tak właczyć. Naprawde nikt nie wie czy da sie uruchomic ampli wraz z konsola, bo telewizor startuje z ps4
 
Do góry