PS4 a dżwięk 5.1 na słuchawkach

blackadrenaline

New member
Witam,

Posiadam PS4 które jest podpięte do zestawu kina domowego z amplitunerem Pioneer z dźwiękiem 5.1
Czy jest jakakolwiek szansa abym mógł słuchać dźwięku przez słuchawki z kanałami 5.1 ?
Czy istnieją w ogóle słuchawki o takich parametrach?
Wiem że istnieją słuchawki które emulują dźwięk 7.1 ale mi chodzi o takie które mają 5.1 i to nie emulowane ale "rzeczywiste"
 

radier

Member
Bez reklam
Słuchawki 5.1 i tym podobne to pic na wodę. Tak jak ten cały gamingowy marketing.

Wysłane z mojego GT-N7000
 

Ramlesa

New member
Zainwestuj lepiej w dobre słuchawki bezprzewodowe. 5.1 w słuchawkach to zawsze emula lepsza bądź gorsza
 

Frog_PL

New member
Mysle ze powinienes sie zainteresowac sluchawkami Turtle Beach PX4. Tutaj je chwala ze maja wlasnie real 5.1 a nie np virtual 7.1 jak w wielu innych modelach.
https://www.avforums.com/threads/turtle-beach-px4.1855725/

Cytat "I'm looking at the PX4s and the difference between this and Sony's new Wireless 2.0 headset is that these are truly Dolby Digital Surround Sound whereas Sony's is 7.1 virtual stereo surround sound only. Also the Sony headset lasts 8 hours whereas PX4s supposedly almost double at 15 hours. "

A tutaj jedna z polskich recenzji :
http://gadzetomania.pl/56694,ear-fo...headsetu-do-ps4-xbox-one-i-pc-od-turtle-beach

Sam sobie takie zamowilem kilka dni temu i czekam az do mnie przyfruna ;>
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Dawno nie zaglądałem a co do 5.1 to tylko kabel i faktyczne kilka głośników na ucho i co najtrudniejsze to kalibracja dzwięku przez scu bo sam pamiętam jak udalo mi się tak ustawić szarkuny że koparka mi opadła na BC2 i sam nie wierzyłem że to możliwe. :popcorn:
 

yahu

Member
Odświeżę troszkę temat...
Chcę na dniach kupić sobie jakieś słuchawki do ps4-ki..
Chciałbym coś co jest własnie zblizone do 5.1 i najlepiej bez kabli ,na drodze kanapa->konsola.
Mam możliwość w dobrym stanie kupić Turtle beach ear force PX5.W grę wchodzą jeszcze Turtle Beach ear Force stealth 500P (ten model nowy ze sklepu)lub ten sam model co ostatnie tylko z dopiskiem XP500.
Szczerze to własnie te pierwsze mi podchodzą najbardziej.
Nie wiem nic na temat trittonów,wyglądają ładnie ale czy sa jakieś wirelessy??..zależy mi na bezprzewodowych cena w granicach 400zł.
Na pewno ktoś ma i użytkuje któreś modele albo ma wiedzę w który model pójść/uderzyć do sklepu.
 
Ostatnia edycja:

Frog_PL

New member
Mysle ze bedziesz zadowolony. Sam mam TB PX4 i jestem bardzo happy z nich :> XP500 o tych nawet nie mysl bo podobno sporo odstawaja od PXow. I sa awaryjne...
 

yahu

Member
Słuchaweczki obsłuchane..chociaż to za duzo powiedziane.
Grałem w weekend w Black ops 3.(muszę sprawdzić inne gry)
Nigdy nie miałem słuchawek innych jak stereo:) ,ale te PX5-ki to jest jakaś masakra.Dzwięk obłędny,słychać tyle dodatkowych dźwięków,wystrzały,wybuchy,wyciąganie broni z kabury,bzyczenie much...no mozna by wymieniać i wymieniać..a wszystko brzmi idealnie.
Szczerze polecam do gier.Muzyki nie słuchałem, oprócz tej z gry ,ale w call of duty-black ops3 brzmią genialnie
W każdym bądź razie słuchawki spełniły moje oczekiwania
 

ArcziBaldd

New member
Witam
Jestem tu nowy i planuje kilka drogich zakupów wiec przepraszam z góry jak bym komuś spamował- chcę tylko jasnej odpowiedzi.


Planuje zakup PS4 a mam słuchawki Sennheiser MM 550-X Travel z których jestem strasznie zadowolony.

CZY BĘDĄ DZIAŁAĆ bezproblemowo??? czy trzeba bedzie kupić jakas przejściówkę?? czy może przez kartę dziękową???
 
Do góry