Zestaw 5.1 lub 2.1 do malutkiej przestrzeni

TATT00s

New member
Witam. Koledzy potrzebuję Waszej pomocy bo sam nie mogę podjąć decyzji...

Tak wygląda moja świątynia:

h ttp://i58.tinypic.com/2mqjiu0.jpg
(nie mogę wstawiać linków więc proszę Was o wklejenie sobie do przeglądarki)

Zastanawiam się nad zestawem 5.1 lub 2.1 do PS4, PS3, Xbox 360 i komputera. Jak widzicie są bardzo niewielkie odległości od głowy do głośnika i rozmyślam co będzie lepszym wyborem...

Najwięcej pracuję na komputerze i tu przyda się i wystarczy w zupełności 2.1. Filmów nie oglądam na kompie,jedynie dźwięk z filmików i dobra muzyka (z gier lub z odtwarzaczy). Wybór padł tu na HK Soundstick III. Gdy uda mi się znaleźć czas odpalam konsole i w tym wypadku przydałoby się jakieś 5.1, wybór padł na Logitech Z906. Najwięcej gram nocą więc wtedy podłączam słuchawki żeby żonki nie budzić.

Kompletnie nie wiem jak tu podjąć decyzję...z jednej strony jestem podjarany Soundstickami, ale z drugiej lepiej mieć możliwość wykorzystania 5.1, ale wiem że nie rozbujam zbyt dobrze głośników bo by mi głowę rozsadziło...

Jakie są Wasze propozycje do takiej sytuacji? Czy może kupić soundsticki i do tego słuchawki z jakimś dobrym 5.1 skoro najwięcej na nich gram? Czy może zostać przy moich Sennkach HD 380 Pro i do nich jakiś dekoder do symulacji dźwięku przestrzennego?

Poradźcie coś bo chciałbym już coś kupić :)
 
Do góry