Zestaw 5.1/7.1

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam, poszukuję dobrze grającego zestawu 5.1/7.1 chciałbym mieć subwoofer i amplituner, może ktoś coś z obecnych zestawów z rtv poleci?

Zestawy kina domowego - Ceny, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Żeby bezproblemowo działało z PS4. Cena maksymalnie do 2,5 tysiąca ale wolałbym mniej wydać.

Najlepiej jakbyś podał do czego ma służyć taki zestaw? ile do kina, muzyki czy do gier? Druga sprawa w jakich warunkach będzie pracować? jak duże jest pomieszczenie? preferujesz zestaw gotowy czy osobno amplituner+głośniki... a tak poza tym kolego podałeś link do RTV Euro gdzie jest 155 gotowych produktów, więc troszkę poczytaj o tych zestaw, coś wybierz, najlepiej idź na odsłuch i pomożemy na forum dokonać wyboru... ale nikt za Ciebie nie wybierze produktu z tych 155...
 

Pips

New member
Głównie pod PS4 dla gier, sporadycznie oglądam również filmy z laptopa podpinanego do TV. Preferowałbym pełen zestaw, chyba że z jednego sklepu skomponujesz mi pełen zestaw to może być na części. Pomieszczenie myślę że ujdzie, z tym że przednie dwa głośniki wolałbym jednak raczej tradycyjne wieszane na ścianę bądź stawiane na szafkę RTV obok TV, kolumny tylne mogły by być ale nie muszą a boczne głośniki również wolałbym żeby były wieszane na ścianę.
 

Pips

New member
Przemyślałem sprawę. Wolałbym 2 przednie głośniki + centralny stawiane na szafce rtv lub wieszane. Dwa boczne i dwa tylne również mniejsze ale na ścianę, kolumny raczej odpadają. Zestaw powinien mieć tez subwoofer.
 
Do góry