Tekken 7

Pastusiak

New member
Moja przygoda z tekkenem obecnie spoczywa na tagu 2. Jest to jakaś alternatywa i gra się znacznie ciekawiej. Miłoby było wprowadzić zmiany takie jak gra 2 na 2 jednocześnie (4 pady) wprowadzenie furii ale na zasadzie konkretnej mocy dla danej postaci przykładowo heihachi jest scustomizowany tak, że przy resztce życia oddaje jakiś teoretyczny Shield dla drugiej postaci lub zwiększa jej atak, lub kiedy ginie razi prądem i zabiera cześć życia wszystkim ;) miłoby było wprowadzić jakiś system close up (dla bardziej zaawansowanych) polegający na tym, że po kombinacji ciosów, która otumania przeciwnika (stun) po użyciu odpowiedniej kombinacji klawiszy przechodzisz w coś ala tryb fatality w Mortal kombat i wykonujesz efektowną serię ciosów, którą możesz ciągnąć aż do "zgonu"... i ogólnie im więcej ciosów tym bardziej zwiększa ci się Rage i możesz wykonywać ataki specjalne :) ta gierka na prawde ma potencjał na przyzwoite zmiany tylko nie wiem czemu zajmuje im to tyle lat...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja dłuższa przygoda z Tekkenem zakończyła się na odsłonie nr.3, ale co to były za pojedynki. Pozycja wręcz kultowa. Dziś już chyba jestem za stary na takie gry, za dużo nerwów ;)
 

Pastusiak

New member
ogólnie najlepsze to jest UFC undisputed ;) tam nic przypadkowo się nie dzieje i trzeba się namęczyć, żeby wygrać. Z takich "paranormalnych" bijatyk to szczerze, brakuje mi na prawdę dobrej odsłony DragonBall, jak najbardziej gra ma potencjał, przestrzeń walki duża, destrukcja otoczenia jest, transformacje przy odpowiednim stanie mocy, ataki specjalne dla konkretnej mocy, w konkretnej transformacji, tryb story mógłby kalkować bezpośrednio Anime, nie miałbym nic przeciwko. Dodatkowy tryb RPG z boostowaniem postaci + tryb online i customizacja i jest dla mnie hicior na długie dłuuuugie tygodnie. Niestety obecne wydania nie są dla mnie przyjemne. Wydają się wolne i strasznie ograniczone, takie.. nieprzyjemne po prostu w grze. Po Budokai 3 długo dłuuugo nic.. a szkoda bo konsole w siłę urosły i aż się proszą o porządną bijiatykę w szacie borderlands!!!!
 

firekage

New member
Bez reklam
w tekkenie naciskasz byle co i wygrywasz a w ortalu juz musisz jakies combosy napierdzielac ;p

Widocznie nigdy nie graleś z ludzmi, którzy wiedzą o co w tym chodzi...


Ps - moja przygoda zaczęła się od Tekkena 3, później 2, następnie 1...później długo, długo nic, aż do części 5 i w górę. W sumie obecnie najczęściej grywam w TTT, jeszcze z PS2, ale nie pamiętam, która to część. Na marginesie, część dla Ps3 była niesamowitym crapem - tnąca animacja porażała, dopiero TAG miał ją poprawioną.
 
P

PlayStation

Guest
Pamiętam jak miałem wersję 60 giga ze wsteczną kompatybilnością.
Już nie pamiętam ale chyba była wersja z psp czyli TTT.
Możecie mnie poprawić bo już za bardzo nie pamiętam, ale wiem jedno.
Ale to wyglądało !!!!
Na zawody się też ganiało:bober:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też miałem 60gb, zresztą do dzisiaj mam fatkę, ale już nowszy model.
Dużo lepiej się prezentuje jak slim, nie wspominając o SuperSlim.
 
P

PlayStation

Guest
Armanig.
Pamiętam tą konsolę. jak ona pięknie się prezentowała w salonie.
Otwierane z przodu.. wejścia na karty Sd.
Super Audio CD. Miałem ogólnie dwie takie konsole.
I pech chciał że zepsuły się po prawie trzech latach.
Mam teraz Slima 320 giga.

Tak !!! ten Super Slim, to jakieś pomyje.
 
Do góry