Wolfenstein: The New Order

nokinomaniak

New member
Panie i panowie , premiera w przyszlym tygodniu , w koncu cos nowego .Kurde moja pierwsza gra na pc jaka przeszedlem od a do z , niezapomniane wieczory .
 

szybal

Banned
Pamiętam pod koniec bylo bardzo ciężko,podobało mi się że ta gra inna i orginalna a Multi rewelacja.
 

psiaja

Member
Panie i panowie , premiera w przyszlym tygodniu , w koncu cos nowego .Kurde moja pierwsza gra na pc jaka przeszedlem od a do z , niezapomniane wieczory .

To była Nie tylko Twoja pierwsza gierca.. Ja też przeszedłem ją i to nie tylko raz.. jednak te stare dobre czasy już niestety nie powrócą.. Jednak Nie wierzę, że będzie taka dobra, jak np. Return to Castle Wolfenstain :(
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
"Return to Castle Wolfenstein" (2001) to klasyka FPS.
Świetne lokacje, co rozdział to inny klimat, kilkadziesiąt godzin grania.
Nawet była wersja z polskim dubbingiem (zrobionym przez rosyjskich piratów).
Postacie gadały po polsku z rosyjskim akcentem.
.................
Teraz gry to popierdółki z rozbuchaną grafiką i do przejścia w 5 - 6 godzin.
 

nokinomaniak

New member
No ja juz gram , musialem przerwe na milosci w tvp2 zrobic to sie pochwale .
Milo , jakos tak zalatuje mi pierwowzorem , ale zawczesnie sadzic , grafika ok , dzwiek troszke haotyczny , kwestia wyregulowania moze . Troszke sie jednak sie boje ze zawczesnie sie skonczy , ale gra sie bardzo intuicyjnie , troszke te roboty jakos mi nie leza no ale zobaczymy .
 

areknn

New member
Świetna grafika, fajna zabawa. Jeden minus - kończy się zdecydowanie za szybko. 10 lat temu tak krótkie gry byłyby nie do pomyślenia ...
 
Do góry