Ps4 czy warto

szybal

Banned
Po paru tygodniach użytkowania stwierdzam że za szybko wymieniłem ps3 na ps4.
1. Minus do grania w sieci abonament 200zł rocznie.
2.Minus nie odtwarza filmów 3d Blue Ray wiocha!!!!!
3.Reklamowana wyporzyczalnia filmów nie działa w Polsce.
4.Kamera działa do kilku pseudo gierek.
 

P1otr

New member
Po paru tygodniach użytkowania stwierdzam że za szybko wymieniłem ps3 na ps4.
1. Minus do grania w sieci abonament 200zł rocznie.
2.Minus nie odtwarza filmów 3d Blue Ray wiocha!!!!!
3.Reklamowana wyporzyczalnia filmów nie działa w Polsce.
4.Kamera działa do kilku pseudo gierek.

Ja mam w domu PS3, pooglądałem trochę gierek w MM itp i graficznie- nie powaliła mnie na kolana. Ja osobiście zostaję przy "trójce". Gra w sieci za darmo to kolejny kamyczek do ogródka ps3. Uncharted 3 zmiata wszystko :) Póki co- nic mnie w stronę ps4 nie ciągnie. Jedynym powodem zakupu było by Gran Turismo 6 (na szczęście jest na ps3) i ewentualniy remake FF VII.
 

kwasior21

New member
Nie zmienia sie ps3 na ps4 gdyz :

- nieoplacalne
- malo gier
- mala funkcjonalnosc ps4 (jak na razie)

Ps4 kupuje sie jak nie ma sie ps3 ;) I czeka do lata na hity ;) np Last of us ;)
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Co za bzdury he he ja ma ps3 i ps4 i graficznie ps3 do pięt mu nie dorasta gram online w battlefield 4 i wymiata przesiadlem sie z ta grą z ps3 i heh bez polotu a co dopiero tytuły które wyjda.
 
Ostatnia edycja:

Marfi14

New member
Witam. Od pewnego czasu zbieram fundusze na nowiutki PC oraz PS4. Nie posiadam monitra gdyż aktualnie korzystam z laptopa. Postanowiłem więc, że kupię Telewizor do PC i PS4. Nie jestem pewien czy to dobre rozwiązanie szczególnie jeśli chodzi o PC. Komputer stacjonarny początkowo będzie mi służył jedynie do przeglądania internetu (od razu wyprzedzam pytanie "po co ci nowy komputer skoro masz laptop" - laptop od wakacji zabiera siostra więc zostanę z niczym) Z czasem chciałbym go upgradować więc musi mieć solidną podstawę w postaci płyty głównej, zasilacza i obudowy. Reszta podzespołów musi być słabsza abym z PC wyrobił się maksymalnie do kwoty 1500zł może nawet mniej. Prosiłbym Was abyście mi pomogli przy doborze podzespołów (dodam że zakup planuję w okolicach końca sierpnia, początek września)

PlayStation 4 to tylko kwestia trafienia na dobrą promocję z jakimiś grami w zestawie. Problem leży w tym jaki TV wybrać do 1300-1500zł (może byc o wiele tańszy, nie obraże się). Interesuje mnie jedynie 32-37 calowy telewizor który będzie w pełni spełniał funkcję telewizora do PS4, PC i w przyszłości NC+. Czemu 32 cale a nie 42+ ? Mam mało miejsca na ścianie w pokoju oraz fundusze nie pozwalają na zakup jakiegoś dobrego 42. Nie znam się kompletnie na telewizorach stąd moja prośba o pomoc.

Jeśli to nie ten dział z góry przepraszam.
 

kwasior21

New member
Dla wielu era gier na pc juz dawno minela .... dla mnie rowniez.Jak pograc to tylko na konsoli ... bezproblemowosc za niestety wieksza kase.

Pozdrawiam.
 

Felipe

New member
Dla wielu era gier na pc juz dawno minela .... dla mnie rowniez.Jak pograc to tylko na konsoli ... bezproblemowosc za niestety wieksza kase.

Pozdrawiam.

Jestem tego samego zdania. Ja zatrzymałem się na blaszaku AMD XP 1700 z GeForce 4Ti i później już tylko konsole a dzisiaj PC to tylko notebook do neta, filmów, programów :)
 
Ostatnia edycja:

osjan84

New member
ja pobiorę ps4 jak po:
1.będzie działać dlna
2.filmy blu-ray i cd będą smigać
3.cena z jakąś grą maks 1500zł.
więc myślę, że po wakacjach :)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Polecam ps4:grałem i przeszedłem takie gry jak KIllzone,bt4,nfs rivals,infamous second son i teraz nie mam w co grac,konsola odpoczywa już trochę i czeka na 27 maj-WATCHING DOGS ;)
 

whiteHussar

New member
Ja używam PS4 od premiery i jestem zadowolony. Przesiadłem się z X360. Co do braku gier to trzeba się zgodzić. Wypożyczalnia filmów także mogła by być dostępna, ale nie jest. Mimo iż nie ma gier to warto poczekać bo graficznie wymiata. BF4, AC4 czy infamous wygląda obłędnie.

Wysłane z mojego C2105
 

uFo125

New member
siema
jestem tutaj nowy konsole mam od dwóch miesięcy nie jest to pierwsza z konsol ze stajni sony miałem wszystkie dzieci
minusem konsoli jest mało gier ale z czasem będzie przybywać dzięki uprzejmości sony mamy dostęp do gier online za free nie potrzeba ps+ (wystarczy poszukać w sklepie) zabawa w PlayRoom piękna sprawa brak gier nadrabiam PS3 na PCecie nie pamiętam jak się gra w pełni polecam zakup do tego sony w najbliższych dniach ma zamiar wydać aktualizacje 1.70 myślę że dojdzie do tego kilka ciekawych funkcji
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jak dla mnie nowe konsole przegrały już na starcie. Wiele nowych gier na PCtach na średnich (a czasem nawet na niskich) ustawieniach wygląda tak samo jak na "next genach".

Od zawsze byłem posiadaczem różnej maści konsol (wszystkie konsole Playstation oraz ich handheldy, Xbox360, SNES, Dreamcast), jednak ta generacja jest dla mnie wielkim nieporozumieniem. Jak można być takim debilem i zaprojektować konsolę, które na starcie są gorsze od średnio-budżetowych komputerów.

Ja nie widzę żadnego sensu kupowania PS4 dopóki nie wyjdzie dużo gier ekskluzywnych tylko na PS4. Do tego czasu pozostanę przy PS3 a nowe tytuły będę kupował na PC.

Odpowiadając na potencjalna krytykę, że na kompie gra się źle, że tylko konsola i kanapa.
Mam 27 calowy monitor, wygodny zestaw dla gracza (gamingowa mysz i klawiatura itd), a w gry pokroju Batmana czy Tomb Raidera gram na TV siedząc na wygodnej kanapie. Kwestia dobrego ustawienia mebli :p

Playstation 3 używam obecnie tylko do grania w FIFE i niczego więcej. Szkoda, że tak zakończy się dla mnie przygoda z konsolami gdyż zawsze byłem ich miłośnikiem ...
 
Ostatnia edycja:

Pierek

New member
Po paru tygodniach użytkowania stwierdzam że za szybko wymieniłem ps3 na ps4.
Też się zastanawiałem nad zakupem ale też taki wniosek wyciągnąłem że jeszcze za wcześnie, aby się pożegnać z Uncharted 3 :)

1. Minus do grania w sieci abonament 200zł rocznie.

Że COOOO?!!!!! przecież to SKANDAL i ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ!!! kradzież tuska pieniędzy z ofe mnie tak nie dotknęła jak ta informacja!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odpowiadając na potencjalna krytykę, że na kompie gra się źle, że tylko konsola i kanapa.
Mam 27 calowy monitor, wygodny zestaw dla gracza (gamingowa mysz i klawiatura itd), a w gry pokroju Batmana czy Tomb Raidera gram na TV siedząc na wygodnej kanapie. Kwestia dobrego ustawienia mebli :p

PC do gier jest ok, ale jak przychodza znajomi to nie stawiasz krzesel przy biurku, tylko rozsiadasz sie wygodnie w salonie, sączysz piwo i w komfortowych warunkach czerpiesz radosc z wspolnych rozgrywek. Nie wspominajac juz o tym, ze granie na klawiaturze chociazby w GTA, to (bedzie) mowiac delikatnie nieporozumienie (mimo zdecydowanie lepszej oprawy graficznej).
Na szczescie zostaje mozliwosc podlaczenia pada :)
Ucziwie trzeba przyznac, ze są gry ktore na konsoli tez sie nie sprawdza. To dziala w dwie strony.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
PC do gier jest ok, ale jak przychodza znajomi to nie stawiasz krzesel przy biurku, tylko rozsiadasz sie wygodnie w salonie, sączysz piwo i w komfortowych warunkach czerpiesz radosc z wspolnych rozgrywek. Nie wspominajac juz o tym, ze granie na klawiaturze chociazby w GTA, to (bedzie) mowiac delikatnie nieporozumienie (mimo zdecydowanie lepszej oprawy graficznej).
Na szczescie zostaje mozliwosc podlaczenia pada :)
Ucziwie trzeba przyznac, ze są gry ktore na konsoli tez sie nie sprawdza. To dziala w dwie strony.

Jakbyś doczytał do końca mój post, wiedziałbyś że gram na telewizorze i kanapie. Dokładnie na tym samym TV i tej samej kanapie na której gram gdy używam Playstation, a i stoliczek na piwko jest :popcorn:
W zasadzie wszystkie ostatnie hity jakie były (Tomb Raider, Batman itp) grałem właśnie w ten sposób (komp podłączony do TV + pad do x360). A gry typowo PCtowe jak BF4 to już wiadomo - przy biurku i z klawiaturą i myszką ;)

A wracając do kwestii zakupu PS4. Zakupić zakupię, ale dopiero jak wyjdą kolejne części (?) Uncharted, The Last of Us. Takie typowo konsolowe gry, których na komputerze nie uświadczę (i dobrze).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza sie, tez podlaczalem PC pod TV, pada bezprzewodowego od x360 do PC tez mam, odpalalem te same tytuly co na PS3, tyle ze w duzo lepszej jakosci.
Chociazby Dirt Showdown, na PC i duzym tv, gra wygladala oblednie, na PS3 zaledwie dobrze. Obecnie nie chce mi sie transportowac PC do duzego pokoju, dlatego tez konsola to podstawa, a w wypadku PS4 czy XO kwestia tradycji ;)
Jako stary konsolarz, nie widze inne opcji, mimo ze oczekiwania byly duzo wieksze.
W przyszlosci przemysle jeszcze sprawe Steam Machine.
 
Do góry