Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
O tym abonamencie mówiło się odkąd wyszło ps4.
Ale z tego masz też korzyści, są gry tańsze, masz dodatki do gier tańsze, w.miesiącu jakieś dwie gry no nie jakieś mistrzowskie ale może na 24 gry w roku to bedzie coś fajnego. Także nie ma co, za przyjemność trzeba zabulić.

Jakie gry kupiłeś jeszcze?
 

piechu

Member
Bez reklam
Ale nie ma sensu kupować ps plus w momencie gdy nie masz żadnych gier i grasz na cudzym koncie. Ta aukcja powinna być ok.
 

Rafal7

Banned
Ja juz wszystko rozumie :)
Chciałem zapytać tylko o to doładowanie. :)
Znalazłem jeszcze jedna aukcje, gdzie jest tylko jeden negatyw.

Czy można gdzie kupić kod za sms?
Czy w kolporterze można kupić doładowanie?
 

piechu

Member
Bez reklam
zazwyczaj w każdym "kioski" można kupić zdrapkę, zatem w Kolporterze też powinny być, tyle, że tam zapłacisz normalną cenę czyli coś koło 199,00. Jeśli masz gdzieś pod nosem Komputronik to u nich jest zdrapka za 179 zł.
 

Rafal7

Banned
I lux, teraz wszystko wiem.
Dzięki wszystkim za wszelką pomoc.

Wczoraj jak wlaczylem snajpera na Pro to by się chciało grać, bo na ps3 grafika to tragedia, na budynkach potrafią się krzaki robić i występować mrugające plamy, efekt jest taki ze to wygląda jakby się ktoś ruszał a tam nikogo nie ma.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupując w sklepie, dostaniesz normalne pudełko z kodem w środku.
Niby nic, ale jak już tyle zapłaciłem to miło, że coś mam fizycznego.
Może to dla kogoś istotne.
Ja dostałem coś takiego:

20161211_094351.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja Cię rozumiem ;) ale mamy na forum też zbieraczy.
Niech wiedzą, że i taka jest możliwość.
Ja wolałbym kod z sieci, ale był problem z transakcją. Wkurzyłem się i kupiłem w sklepie.
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Z innej beczki - wiecie może czy można gdzieś kupić kabel zasilający do ps4pro? Na allegro nie widzę. Dziś wróciły koszmary posiadania konsoli - człek przy wolnym weekendzie chciałby sobie popykać ale oczywiście salon jest okupowany przez małżonkę - od rana słucha stereo. Chciałbym mieć na stałe podpięty kabel zasilający i HDMI na stanowisku PC co by sobie na szybko móc przytachać konsolę z salonu do mojej dziupli i móc w takich awaryjnych sytuacjach pograć :)
 

piechu

Member
Bez reklam
Tam pewnie będzie największe prawdopodobieństwo dostania. Cena pewnie jak za zboże ale trza będzie uderzyć. Choć liczyłem, że uda się to zrobić po taniości omijając Sony ;)
 

krishd

New member
Co do PlayStation Plus na 12 mieś, jak teraz włączę tą 14 dniową wersję testową i jak kupię kod to muszę wpisać go po tym czasie 14 dni czy mogę w trakcje jego trwania? Chodzi mi czy nie pomniejszy wtedy dni korzystania.
 
Do góry