Battlefield 4

premek111

Active member
Bez reklam
Jak już wszyscy wiemy Battlefield 4 zbliża się dużymi krokami , poniżej fragment ( 17 minut rozgrywki ) z GDC.Wygląda naprawdę dobrze , Frosbite 3.Na PS3 na pewno tak to nie będzie wyglądać , kłania się nowa generacja.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107..._z_Battlefield_4___Fishing_in_Baku_.html?bo=1

żródło : polygamia.pl

ps: w niektórych sklepach PL można już składać preordery na PC , Xbox 360 i PS3
 

Attachments

  • bak-231.jpg
    bak-231.jpg
    224,7 KB · Wyś: 730
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
3 mnie nie przekonała to i 4 pewnie też nie, za bardzo jestem przyzwyczajony do siepaniny w modern warfare ;) ciekawe kiedy ci odpowiedzą z jakiś modern 4 ;)
 

DVDO

New member
Po tym co zrobił producent z wersją 3 na Playstation nie wydam nawet złotówki już na żadną edycję Battlefield-a.

Nadmuchana kampania reklamowa (spoty w TV, szum w internecie), żenujący singleplayer, kiepska grafika (w odróżnieniu od PC) na PS3, przekombinowany interfejs w multiplayer. Chcieli szybko zrobić kasę po świetnym Battlefield 2 i wyszło jedno z największych nieporozumień na konsolę PS3 w ostatnich 5 latach.

Battlefield 4 ??? Prędzej kaktus mi na dłoni wyrośnie niż wydam złotówkę na "tfurczość" tego producenta.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
po prostu będzie to co było w dużo lepszej formie z nowinkami usprawnieniami itd - a to dla fanów wystarczy
lepsza grafa, wiecej graczy, wieksze mapy, niepoobcinane dzwięki i tekstury, zoptymalizowany kod
to wszystko sprawi że znowu będzie niezła zabawa - ja sam juz nie moge się doczekać na prawdziwego BFa na konsoli
 
Ja lubie bf3 i zasiade z radocha do 4ki, tak wciagajacego muliti dawno nie mialem..ale bf4 tylko na ps4...wiec trochy wody jeszcze uplynie...

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

RafMat

New member
Gra moim zdaniem jest naprawdę dobra.Jesli ma być lepsza grafika a serwery szybsze to jestem za. Jedno mnie tylko zastanawia, czy płyta lub kupione przez internet BF4 który będzie chodził na Ps3 czy też pójdzie na Ps4?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

maxan

New member
Bez reklam
Gra moim zdaniem jest naprawdę dobra.Jesli ma być lepsza grafika a serwery szybsze to jestem za. Jedno mnie tylko zastanawia, czy płyta lub kupione przez internet BF4 który będzie chodził na Ps3 czy też pójdzie na Ps4?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

hehehe... jaja se robisz czy tak na serio ?! xD
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Mam takie pytanie odnośnie BF3 na PC. Czy jest możliwość zapisu dwóch niezależnych savegame'ów dla dwóch osób w rodzinie, np. dla dwóch braci grających naprzemiennie na jednej zakupionej kopii gry?
 
Jesli macie rozne loginy do windy to powinno tak byc, bo savy sa trzymane w tempach usera o ile sie nie myle

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

wwns

Member
Battlefield 4 i inne tytuły nie będą działać ps4 ma całkiem inną architekture 86 żeby gry się latwiej pisało to ukłon w stronę twórców gier pogłoskiowi mówią że wybrane tytuły z ps3 mają działać w chmurze na ps4
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Jesli macie rozne loginy do windy to powinno tak byc, bo savy sa trzymane w tempach usera o ile sie nie myle
Gra jest powiązana z kontem Origin. Obojętnie z jakiego konta lokalnego usera odpalasz, musisz się zalogować na to samo konto w Origin. Podobnie jest z Crysis 3. Save'y są raczej przechowywane w chmurze.
 
Do góry