Youtube HD na PS3

slawkor

Member
Bez reklam
Sony w końcu pomyślało o Polskich użytkownikach i udostępniło aplikację Youtube w HD.:bober:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Gdzie to YouTube niby? Jeśli chodzi o aplikacje YT z PSN to potrzebna jest Vita do szczęścia :D
 

houdini2008

New member
Ja niestety nie mam, sprawdzałem też wczoraj, i nie mam tego w XMB :/. Ma ktoś może podobnie ? Widziałem że na stronie podanej post wyżej, ludzie zgłaszają to samo.
Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Podobno da się pobrać też z amerykańskiego sklepiku i normalnie jest po polsku.

Kilku osobom zadziałał ten sposób (uwaga, pisownia oryginalna):
Ja zrobiłem tak: Zażadzanie konta> zmiana jezyka (zmieniłem na polski), Weszłem do PSS, wyszłem i juz było w zakładce usługi tv/wideo.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

houdini2008

New member
Dzięki , pomogło, swoją drogą kiedyś chyba nie można było przy edycji konta zmieniać języka, po którejś aktualizacji musieli dać tą możliwość.
Pozdrawiam
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Wystarczy po zalogowaniu do PSN wejść w "co nowego" i tam jest YT do pobrania :) Działa do 720p :) Wyżej tylko przez upscaling :)
 

houdini2008

New member
Nie , nie , to nie wystarczało. W "co nowego" żadnego youtube nie było. Wchodzenie, i wychodzenie z PS Store też nic nie dawało.
Pozdrawiam.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
U mnie w co nowego jest od kilku dni. Tylko trzeba wejść w "co nowego" i zjechać na doł. W tym samym miejscu jest też "price drops" z m.in. Darksiders za 15 zeta :) Wczoraj zassałem ;P
 
Do góry