(US) PS3 Launch :)

szymonunion

New member
Witam,

o godzinie 00:00 zaczyna sie dzis sprzedaz PS3 w USA. Naszego czasu najwczesniej 5:00. Zapisow full, ludzi przybywa ciagle. 400.000 konsol czeka.
A my czekamy na wyniki sprzedazy :)


Pozdrawiam,
 

Ru$lan

New member
szymonunion napisał:
Witam,

o godzinie 00:00 zaczyna sie dzis sprzedaz PS3 w USA. Naszego czasu najwczesniej 5:00. Zapisow full, ludzi przybywa ciagle. 400.000 konsol czeka.
A my czekamy na wyniki sprzedazy :)
Pozdrawiam,

W Japonii cały rzut PS rozszedł się ponoć w godzinę. jestem ciekaw ile potrwa to w Stanach. No i ciekawe czy będą takie cyrki jak w KKW gdzie lwią część konsol wykupili "spekulanci" którzy natychmiast ją odsprzedawali z kilkukrotną przebitką.
 

wlodek1001

New member
to jest prawo "nowości", na początku wszelkie nowinki wzbudzają zainteresowanie sztucznie podsycana przez producentów.pamiętam dokładnie jak na rynek u nas wchodziło playstation,byłem młodszy i oczywiście szybko połakomiłem się na tę nowość, konsola kosztowała 1500 zł do tego kable karta pamięci i gry, oczywiście oryginalne.W ciągu roku ta zabawa kosztowała mnie ponad 4500 zł i teraz zasłużenie spoczywa w szufladzie. Pozdrawiam i zyczę większego dystansu do nowości,pamiętajcie nigdy nie nie nadążycie za postępem w elektronice,uwagi te dotyczą też HD i innych wynalazków.Z uwagi na wiek przygodą z tv zacząłem od tv Belweder w 1963 roku.
 

szymonunion

New member
Witam,

ludzie - co sie dzialo.... SHOCK !!!

It looks like people lining up for the PS3 in North-America are getting violent ... look at this craziness:
* Campers and local news reporter shot with BB pellets
* Guy robs 10 New Yorkers in line at gunpoint
* 60 people fight over 10 PS3s, one guy's face goes into a pole.
* Near riot takes place as SF PlayStation store tries to move line
* Wal-Mart shuts down when fight erupts over moving line from inside to outside
* Future Violence: Best Buy camping only starts at 5:00 am launch day, melee to erupt at 4:59
* Line cutters pissing off everybody, fights erupt
Pozdrawiam,
 
Do góry