PS3 plus plazma Panas P42V20 a powidoki

czarny2807

Active member
Bez reklam
Mam zamiar kupić PS3. Mam w domu Panasa P42V20. Do grania myślę, że konsola byłaby używana bez przerwy nie więcej niż 4,5h. Czy spowoduje to wypalenie na plazmie powidoków? I czy ewentualnie powstaną one na stałe czy będą znikać?
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Gdy słucham muzyki i na TV mam listę utworów to po około godzinie słuchania jak wyłączę TV to ta lista jest widoczna nadal. Z 3m jestem w stanie odczytać jakie utwory tam są.
 

maxan

New member
Bez reklam
Gdy słucham muzyki i na TV mam listę utworów to po około godzinie słuchania jak wyłączę TV to ta lista jest widoczna nadal. Z 3m jestem w stanie odczytać jakie utwory tam są.
Ja gram czasami non-toper w jedną grę (ostatnio forza motorsport 4 bądź gears of war 3) przez 6-10h i wypaleń z tego powodu żadnych nie mam.
 

pejotwroc

New member
Grając w GT5 3 godz. dziennie przez tydzień wypalił mi się na ekranie predkosciomierz i lista zawodników. Powidok zniknął dopiero po miesiącu . Przez ten czas potrafiłem go dostrzec na każdym kanale tv ale żona już nie :) Od tego czasu mam wyłączone elementy statyczne podczas wyścigów. Telewizor to plazma 42ST50
 
Ostatnia edycja:

Bleq

New member
G30 i borderlands 2. Przez 2 tygodnie niemal non stop po 6-7h dziennie i potem przez pare tygodni nicki i paski hp w rogu moich kumpli. Kazdy tv ma swoje minusy, ale poki te duszki znikaja mi nic wiecej nie potrzeba.


TV jest do grania/ogladania/uzywania (kolejnosc przypadkowa) wiec jak mialbym zadreczac sie takimi rzeczami, dmuchac i chuchac na niego to po co mi tv ?? Przeciez za kilka lat kazdy z nas kupi nastepny, nowy, lepszy i przede wszyskim wiekszy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry