F1 2010 - liga ps3

dredsons

New member
Bez reklam
sitQ , czy można dodać do tabeli czasów z jakim widokiem kamery zdobył ktoś swoje najlepsze okrążenie ,chyba że wszyscy jeżdżą z kamerą w kokpicie
 

komarzycho

New member
Wczorajsze i przed wczorajsze testy pokazały, że są problemy z nawiązaniem połączeń między niektórymi użytkownikami. Trzeba jeszcze grę długo potestować, żeby było możliwe normalne złożenie ludzi w jedną sesje. Proponuję, aby testy odbywały się codziennie między 20-23 no chyba że ktoś chce dłużej. Oczywiście nieobowiązkowe.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja jutro odbieram i zobacze ile da się wyświdrować na padzie z wyników na time trialu. Tam jest jakaś tablica wyników friendsów czy jak?
 

A...

Member
Tak, w opcji TimeTrial masz ranking czasów na poszczególnych torach (osobno dla suchego i mokrego). Możesz przeglądać wszystkie czasy na świecie lub w osobnej zakładce czasy swoje i friendsów. Na dobrą sprawę brakuje mi tam tylko na wzór GT5 informacji na jakim kontrolerze grał user.
 

sitQ

New member
Ja niestety do soboty, nie tej tylko nastepnej nie bede mogl jezdzic.
w niedziele jade na tydzien do polski, a teraz do niedzieli musze inne sprawy na glowie..
 

lukaszalbert

New member
Razem z sitQ tworzymy tego bloga do ligi.

Wersja "beta" jest w tej chwili tutaj - F1 2010 league

A może jacyś chętni do pisania newsów itp? sitQ-a nie będzie do następnego tygodnia jak sam napisał. A każdy może zostać redaktorem.

A teraz czas się wybrać w końcu do sklepu po świeże mieso F1 ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Liga potencjał ma przeogromny!

Dzisiaj z komarzychem i Arkiem przejechaliśmy 2 wyścigi i musze przyznać, że potencjał ligi jest ogromny, nie wiem czy któryś z nich jechał na kierownicy, ale jeśli tak to pad wcale nie jest na straconej pozycji!!!

Liga zapowiada się fenomenalnie, bedzie moc. Już jest.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Tylko panowie. Prosze Was, jak mamy robić ligę to ja osobiście wolałbym na włączonej kontroli trakcji i abs. Bez tego to ani rusz na padzie przynajmniej a ja chirurgiem nie jestem aby precyzyjnie obracać paluszkami, albo poprostu mi się nie chcę aż tak kombinować :D
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja tak samo, ale jeśli się nie mylę to każdy sobie osobiście ustawia jakie chce asysty.

Jeśli tak nie jest to ABS i TC obowiązkowe.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
W kamerze "z oczu" najbardziej irytująca jest ta "antenka" na samym środku ekranu. Ja jeżdżę tak jak sitQ z kamerą nad głową.
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja jeżdżę z kamerą z za bolidu. Z kamerą nad głową i za kierownicą to nie widziałem dokładnie zakrętów ;)

A co do tych asyst to jeszcze nie rozpracowałem wszystkiego. Zacząłem kariere i 2 minuty online. Jutro znajdę czas to poobczajam co można ustawić a czego nie można i jak ustawić przede wszystkim ;)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Panowie moja propozycja na dzisiaj:

WIELKI TEST PRZED LIGĄ!!! 19.00!!! WSZYSCY KTÓRZY KUPILI GRĘ WŁĄCZAJĄ F1 O 19 JA WYSYŁAM DO WSZYSTKICH ZAPROSZENIA!

20 OKRĄŻEŃ
GRAMY W ZESPOŁACH TAKICH JAK WYBRANE DO LIGI!!!

Co sądzicie o przedsezonowym teście?
 

mayerr

New member
Zanim wystartujemy z ligą to wcześniej Codemaster musi popracować nad grą online bo jak to ma wyglądać tak jak wczoraj to masakra (przez godzinę nie mogliśmy się połączyć).
Późniejszym wieczorkiem trochę popykaliśmy z paczkiem79 ale muszę poćwiczyć bo oglądałem ciągle reklamy na jego tylnym skrzydle ;)

Testy mogą być ale im później tym lepiej.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja postaram się być. Peek do mnie też wyślij (ID: alanmaja), jakby co to ja BMW Sauber jadę a tor preferuję Melbourne. Pozdrawiam.
 
Do góry