F1 2010 - liga ps3

WojtR

Member
Bez reklam
Zwracam się do was z uprzejmą prośba o zmianę godzin startu GP. Z godziny 21 na 21:30
Jak wiecie startuje również w drugiej lidze F1 i tam sezon zaczyna się 13.03 o godzinie 20. Wyścig trwa 50% normalnego więc trochę po 21 byłbym wolny, jeszcze chwila na odpoczynek i o 21:30 mógłbym startować z wami.

Komar za dobrze jeździsz nie zgadzamy się i jeden mniej :mrgreen:

... jak dla mnie może być 8)
 

DrWredman

Active member
Zwracam się do was z uprzejmą prośba o zmianę godzin startu GP. Z godziny 21 na 21:30
Jak wiecie startuje również w drugiej lidze F1 i tam sezon zaczyna się 13.03 o godzinie 20. Wyścig trwa 50% normalnego więc trochę po 21 byłbym wolny, jeszcze chwila na odpoczynek i o 21:30 mógłbym startować z wami.

dla mnie też spoko, ale odpuść PP :)
a jak tam w tej innej lidze, też wygrywasz?
 

komarzycho

New member
dla mnie też spoko, ale odpuść PP :)
a jak tam w tej innej lidze, też wygrywasz?

Startowałem w 5 wyścigach- 3 wygrałem, a 2 rozłączyło mnie jak byłem na 1 miejscu z 10-15s przewagą.

Gp Wegier
YouTube - GP Wegier LIGA PS3SITE part 1/2 polecam start i pierwsze okrążenia gdzie spadam z 1 pozycji na 10, a później na awans na 2 pozycję :)
YouTube - GP Wegier PS3SITE part 2/2

GP Belgii

YouTube - spa ps3site start tylko start bo później nic kompletnie się nie działo.

GP Włoch

YouTube - Mała Liga PS3SITE GP Włoch Monza start
tylko na starcie coś się dzieje później nudy

GP Singapuru

http://www.youtube.com/watch?v=a8kno3RubHg rozłączyło mnie

GP Brazylii

YouTube - brazyliaps3site rozłączyło mnie



Teraz będzie drugi sezon, w którym mam nadzieję, że będzie bardziej wyrównana konkurencja tak jak tutaj :)
 

scooby99

New member
Zwracam się do was z uprzejmą prośba o zmianę godzin startu GP. Z godziny 21 na 21:30
Jak wiecie startuje również w drugiej lidze F1 i tam sezon zaczyna się 13.03 o godzinie 20. Wyścig trwa 50% normalnego więc trochę po 21 byłbym wolny, jeszcze chwila na odpoczynek i o 21:30 mógłbym startować z wami.

Mi też pasuje o 21.30... :) Przesuwamy godzinę startu GP od 06.03.2011 czy od 13.03.2011??
 
Ostatnia edycja:

Keyusu

New member
Chłopaki wiem ,że to może banalne pytanie ale możecie mi wyjaśnic o co chodzi w tym time trialu?Mniej więcej wiem ale chciałbym się upewnic(ja to rozumiem jako coś takiego ,że robie najlepsze czasy okrążeń na danym torze i porównywane są z i nnymi ludzmi z całego świata o to chodzi?)
I jeszcze jedno-szkoda ,że Małysz skończył karierę(wiem ,że dużo zdobył itp) ale jakoś smutno się zrobiło,że juz nie będzie można oglądac go z całą rodzinką,takto była taka fajna atmosfera w domu bo wołało się"dawaj bo zaraz Małysz skacze"
 

Kizior79

New member
co do godziny 13.03 - mnie to "wsio rawno" bo akurat będę wlewał w siebie % u znajomych, więc (13.03) bolid Virgin wolny.

Aha - Panowie, za chiny ludowe nie umiem ustawić auta pod gp, mam na TT (wiadomo skad), tory znam jak własna kieszeń, tylko ustawienie mi nie wychodzą, szybko kończe opony itd. Smigam w treningu (nie online) GP i dupa blada. Moze znacie jakieś stronki (sam szukałem) gdzie choć trochę rozjasni mi umysł?:roll:
 

komarzycho

New member
Dziękuję wszystkim za odpowiedź. I za zmianę godziny.
Jednak chciałbym dodać, że chodzi o rozgrywanie wszystkich GP o 21:30. Nie tylko tego 13.03.2011.
 

Keyusu

New member
No ja nie dokońca jestem za przesunięciem godzin no ale trudno.A nie da się u ciebie w lidze zacząc trochę wcześniej wyścigu? :)
Ma ktoś ochotę dziś pojezdzic bo ja się nudzę ? :D
 

mayerr

New member
Czyli jutro jedziemy według zasad, które ustaliliśmy. Ktoś kogoś puknie to grzecznie czeka aż poszkodowany wróci przed sprawce i nie ważne, że w tym czasie wyprzedzą nas 3 bolidy.
Plus uruchamiamy żółte kartki.
Oczywiście ja jestem za tym żeby po raz kolejny zrobić wyścig jako testowy i sprawdzić jak to działa.

I myślę, że pierwszą żelazną zasadę na przyszły sezon można już ustalić.
A mianowicie wyścig zaczynamy zawsze o tej godz o której ustalimy na początku. Wyjątkiem może być jeżeli wszyscy jednogłośnie zgodzą się na przesunięcie godz.
 

AyrtonSenna

New member
Czyli startujemy o 21:30 tak ?

Mam nadzieje ze nie popełnię żadnego błędu, nikomu nie zawadzę i jakos to bedzie ...

Pytanie z innej beczki ... jako ze jestem wielkim fanem F1, a juz najwięcej Ayrtona historie tego filmu śledze juz od zeszłorocznego GP Japonii na Suzuce gdzie odbyła sie swiatowa premiera owego filmu. O filmie wiedziałem juz z BBC w marcu 2010 gdzie został wyemitowany odcinek TOP GEAR poświęcony Ayrtonowi w jego 50 rocznice urodzin. Pod koniec roku ukazał sie w Brazylii i USA gdzie zdobył nagrode. W Europie ma sie pokazac w okolicach kwietnia czy czerwca może na GP Silverstone. Czytałem recenzje i podobno jest swietny, pokazany jest tez konflikt J.M. Balestre owczesnego prezydenta FIA (ktory promował Prosta) z Ayrtonem a słowa Balester "This decision is my decision" sa kluczowe dla filmu. Ron Dennis po obejrzeniu tego filmu przez 10 min płakał nim udzielił wywiadu ! Widziałem juz wszystkie filmy o Ayrtonie i przeczytałem mase ksiazek, ale na ten film juz nie moge sie doczekac ! Wczoraj widziałem trailer filmu w jezyku niemieckim, wiec skoro u nich będzie to mam nadzieje ze będzie u Nas !!! Wiecie coś na ten temat ?

YouTube - SENNA International Trailer

Powodzenia w wyścigu :)
 

Keyusu

New member
Ayrton,to może byc świetny film dlatego mam do Ciebie prośbę,gdybyś kiedyś wiedział więcej info na jego temat,chodzi mi czy będzie u nas w kinach,kiedy wyjdzie itp to byś mi napisał ok? Film będzie genialny
Mayer-co do kar-trzeba z tym dojśc do ładu bo ja już wkońcu nie rozumiem.Na gp hockenheim obowiązywały inne kary,na hungaroring będą inne to wkońcu nie wiem co mam zrobic ,gdy komuś np.dam strzała czy na niego czekac aż mnie wyprzedzi czy poprostu jechac i kare dostanę na koniec wyścigu w postaci przesunięcia o pozycję lub straty czasowe.
Nie chcę,żebyś zrozumiał mnie zle,że mam do Ciebie jakieś wonty o to ,że co chwile zmieniamy zasady(oczywiście narazie je testujemy).Chodzi mi oto ,żebym był pewny co w danej sytuacji zrobic, bo teraz to ja już nie rozumiem jak jest z tymi karami.
Czyli w dzisiejszym wyścigu jak robimy?Mógłbyś mi wyjaśnic(chyba ja tu tylko jestem taki tępy).Wielkie dzięki z góry i powodzonka:)
 

mayerr

New member
Mayer-co do kar-trzeba z tym dojśc do ładu bo ja już wkońcu nie rozumiem.Na gp hockenheim obowiązywały inne kary,na hungaroring będą inne to wkońcu nie wiem co mam zrobic ,gdy komuś np.dam strzała czy na niego czekac aż mnie wyprzedzi czy poprostu jechac i kare dostanę na koniec wyścigu w postaci przesunięcia o pozycję lub straty czasowe.
Nie chcę,żebyś zrozumiał mnie zle,że mam do Ciebie jakieś wonty o to ,że co chwile zmieniamy zasady(oczywiście narazie je testujemy).Chodzi mi oto ,żebym był pewny co w danej sytuacji zrobic, bo teraz to ja już nie rozumiem jak jest z tymi karami.
Czyli w dzisiejszym wyścigu jak robimy?Mógłbyś mi wyjaśnic(chyba ja tu tylko jestem taki tępy).Wielkie dzięki z góry i powodzonka:)
Tak jak napisałeś. Na razie testujemy. Na hokenheim testowaliśmy coś innego teraz będziemy testować jeszcze inny wariant. Chodzi o to żeby na przyszły sezon ustalić z góry zasady. Ale najpierw musimy poznać jak one działają.
Na ten wyścig obowiązują zasady: pukniesz kogoś- oddajesz grzecznie pozycję (i nie ważne, że cała stawka w tym momencie Cię wyprzedzi. Czekasz aż poszkodowany wróci przed Ciebie i jedziesz dalej) plus żółta kartka za spowodowanie kolizji.
 

Keyusu

New member
Ale gdy spwoduje kolizje w środku dystansu wyścigu to też czekam aż poszkodowany mnie wyprzedzi?No bo jak tak to bez sensu są te żółte kartki.
Bo jak kogoś pukne załóżmy na 2 okrążeniu to będę musiał oddac mu pozycje i poczekac na niego ale jak będzie ten incydent założmy na 16 okr to nie czekam na niego tak?Po prostu chce byc pewny,żeby nie stracic dużo czasu w wyścigu.Oczywiście gdy moim zdaniem to nie ja zawiniłem to nie będę czekał na tę drugą osobę.
I jeszcze jedno-to oddawanie pozycji i czekanie na drugą osobę to obowiązuje przez cały dystans wyścigu czy tylko załóżmy na pierwszych 3 okrążeniach?
 
Ostatnia edycja:

mayerr

New member
Ale gdy spwoduje kolizje w środku dystansu wyścigu to też czekam aż poszkodowany mnie wyprzedzi?No bo jak tak to bez sensu są te żółte kartki.
Bo jak kogoś pukne załóżmy na 2 okrążeniu to będę musiał oddac mu pozycje i poczekac na niego ale jak będzie ten incydent założmy na 16 okr to nie czekam na niego tak?Po prostu chce byc pewny,żeby nie stracic dużo czasu w wyścigu.Oczywiście gdy moim zdaniem to nie ja zawiniłem to nie będę czekał na tę drugą osobę.
I jeszcze jedno-to oddawanie pozycji i czekanie na drugą osobę to obowiązuje przez cały dystans wyścigu czy tylko załóżmy na pierwszych 3 okrążeniach?
Nie ważne w którym momencie wyścigu spowodujesz kolizje. Zawsze trzeba oddać pozycję poszkodowanemu.
Oczywiście jeżeli uznasz że kolizja nie jest z Twojej winy to nie oddajesz pozycji. Ale jeżeli po analizie wideo uznamy, że kolizja była z Twojej winy to wspólnie ustalimy karę.
A żółte kartki to w sumie nie ustaliliśmy do kiedy działają. Na pewno na pierwszych okr. a czy później też to musimy to jeszcze ustalić. Ja bym proponował żeby dzisiaj działały cały wyścig. Wyjątkiem może być kiedy jadący na drugiej pozycji stuknie tego na pierwszym. I o ile ten pierwszy dojedzie do mety na pierwszym miejscu możemy nie nakładać kary na sprawce bo poszkodowany i tak nic nie stracił.
Trochę inna sytuacja będzie wtedy kiedy to trzeci stuknie drugiego a ten straci dystans do lidera. To też trzeba przedyskutować.
 
Do góry