F1 2010 - liga ps3

A...

Member
Świetna sprawa spy. Będzie co robić pomiędzy GP i gonić czasy lepszych od nas. Moja sugestia, zaznaczaj na czerwono i pogrub najlepszy czas na danym torze.

PS. Spy, czy w F1 2010 jest coś takiego jak w Gran Turismo 5, że czasy z Time Triala są wysyłane na serwer i pokazywane jako publiczny ranking?
 
Ostatnia edycja:
S

spy

Guest
Świetna sprawa spy. Będzie co robić pomiędzy GP i gonić czasy lepszych od nas. Moja sugestia, zaznaczaj na czerwono i pogrub najlepszy czas na danym torze.

PS. Spy, czy w F1 2010 jest coś takiego jak w Gran Turismo 5, że czasy z Time Triala są wysyłane na serwer i pokazywane jako publiczny ranking?

Bedzie na czerwono i grubo :)

Wszystkie czasy z TimeTrial sa na Leaderboard - aktualizowane co pare minut.
Mozna sie tylko zalamac co ludzie juz wyprawiaja...
Mozna tez wybrac dowolny czas jako ghosta, swietna sprawa.
 

sitQ

New member
Jezeli jeszcze jest wolne miejsce to ja sie pisze :)
Wlasnie ze sklepu wrocilem i pykam sobie, i pomyslalem o lidze :D szukam w googlach i wchodze tu.

PSN: Night_Wasp
sterowanie: Pad
headset: jakies sie znajdzie :)
aaa i zespol, takie jakie wolne to biore :)
pytam sie czy jest wolne miejsce, bo nie chce mi sie wszysckich 9 stron czytac :p
 

mayerr

New member
Myślę, że kilku rezerwowych może być bo nie wierzę żeby co wyścig uzbierała się cała 12-stka.
W przypadku nieobecności kogoś, rezerwowy wchodzi na jego miejsce (tylko na ten wyścig) i zbiera punkty na swoje konto. Do tabelki trzeba było by dopisać wszystkich rezerwowych. Można jeszcze stworzyć jedną kolumnę w której byśmy wpisywali ilość wyścigów rozegranych przez danego gracza.


Spy uchyliłbyś rąbka tajemnicy odnośnie samej gry. Jak się gra, na jakich wspomagaczach grasz, jak tam fizyka i takie tam duperele. No i oczywiście jak wyglądają te słynne bugi.
 

sitQ

New member
to jak bedzie takowa lawka rezerwowych, to ja sie na nia pisze :)

WojtR- Ja mieszkam w norwegii, i u nas premiera w piatek byla ;)
 
Ostatnia edycja:
S

spy

Guest
Spy uchyliłbyś rąbka tajemnicy odnośnie samej gry. Jak się gra, na jakich wspomagaczach grasz, jak tam fizyka i takie tam duperele. No i oczywiście jak wyglądają te słynne bugi.

Gra sie rewelacyjnie - chyba juz to dobitnie napisalem pare razy :)
Fizyka - nie wiem - nigdy pojazdem F1 nie jechalem ale wydaje sie podobna do tej co w TV widac.
Ja mecze tylko time trial. Wyscigi to w lidze. Nie ma co marnowac czasu na jazde z AI na razie.
Bledow zadnych nie zauwazylem. No moze poza zbyt restrykcyjnym systemem kar - tu przesadzili...

Ja gram z TC na full i automatyczna skrzynia biegow.

W lidze najlepiej byloby jezdzic z TC tylko - reszta na off.
Skrzynia obojetnie byleby manual nie byl obowiazkowy :)
Z wszystkimi pomocami wlaczonymi to trzeba tylko gaz wcisniety trzymac, reszta sie sama robi...
 

leonidas18

New member
Nabijacz postów kolejny raz dał o sobie znać :grin: Ciekawe jak zrównasz szanse pomiędzy kierownicą a padem dodając jeszcze manualną skrzynię.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dziękuję.
Strasznie się jakoś nie interesuję F1 więc pytanie mogło się wydać śmieszne.

Rozumiem z tego, że w grze i tak można automat włączyć.

Pozdrawiam,
 
Do góry