F1 2010 - liga ps3

mayerr

New member
Co do terminu wyścigów trzeba by zrobić ankietę. Cała 12-tka wypowie się na ten temat i będziemy musieli znaleźć jakiś kompromis.
 

mayerr

New member
No i LIPA :/
Gra już miała pukać do drzwi a tu małą niespodziankę nam dystrybutor sprawił.
Premiera w Polsce przesunięta na 28.09:?
 

A...

Member
Ale wam powiem, że właśnie Zientarski robi ten feeling weekendu wyścigowego, jak dla mnie oczywiście. Jakoś się przyzwyczaiłem do jego komentarzy. I nie tyle martwi mnie on, co bardziej poziom tłumaczenia "technikaliów". Grę i tak kupię w dniu premiery, ale jak tłumaczenie będzie kiepskie, to grę sprzedam i kupię anglika. Do tego kiere Logitecha GT + WSP i jazda na ligę :D
 

WojtR

Member
Bez reklam
proponuje , żeby ligę zacząć po jakimś tygodniu lub dwóch od premiery , żeby się wszyscy objeździli , bo będzie za dużo stłuczek :mrgreen:

no i sugeruje ligę z kontrolą trakcji
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja bym był za maksymalnie 2 wyścigami w tygodniu, żeby człowiek mógł się nauczyć toru, na którym będą rozgrywać się przyszłe zawody :)
 
S

spy

Guest
No wlasnie, jeszcze jedno. Tablice z odleglosciami do zakretow sa slabo widoczne. Na niektorych torach kompletnie ich nie widac... Dlatego toru trzeba sie nauczyc na pamiec. Dwa dni moze wystarcza. Pamietajmy, ze nie jezdzimy po tym samym torze tylko zawsze jest inny.
 

WojtR

Member
Bez reklam
to pasuje do DF GT ?

no jest to jakiś pomysł , żeby kiery nie przykręcać do czegoś w salonie ....

... żona wraca do domu , mąż przy flagowym TV w domu w salonie , z przykręconą kierą do jakiegoś wypoczynku

hmm chyba trzeba ukryć wszystkie elementy wyposażenia , które mogą pofrunąć :)
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Na stronie masz wszystko opisane, nawet filmiki są. Ale obsługuje to też DFGT, za taką wersje 290 zł z przesyłką. Za 100 zł więcej dostaniesz stojak pod G27 oraz moduły aby podpiąć DFGT i Fanateca (tak na przyszłość).
 

mayerr

New member
Ligę proponuje zacząć co najmniej 2 tyg po premierze bo tak się cholera złożyło, że w poniedziałek startuje na delegacje na dwa tyg i nie będę miał czasu na trening.
Ależ mi LEM spieprzył plany. Już miałem nockę z soboty na niedziele zaplanowaną a tu klops :/
Przynajmniej Singapur przed nami :)

A co do ustawień jak będziemy grać to myślę, że zdecydujemy jak każdy pojeździ parę kółek.
Ale głosowanie odnośnie terminu wyścigu możemy zacząć.
 

mayerr

New member
A czytacie o tych bugach w grze?
Jazda na slickach w deszczu bez większej różnicy niż na przejściówkach czy czekanie w pitstopie aż wszyscy wyjadą to lekka przesada.
Mam nadzieje, że szybko to poprawią.
 

leonidas18

New member
Albo czekanie w pitstopie aż jeden z mechaników z podnośnikiem łaskawie się przesunie uwożliwiając nam wjazd na swoje miejsce. Oby łatka była szybko wydana.
 
Do góry