F1 2010 - liga ps3

Peek

New member
Bez reklam
Strona daje radę, ja jestem również za wyścigami co 2-3 dni z tym, że proponuję, żeby kwalifikacje były dzień przed wyścigiem, czyli schemat:

- 2 dni wolnego
- kwalifikacje
- wyścig
- 2 dni wonego
- kwalifikacje
- wyścig

itd.
 

mayerr

New member
Witam wszystkich
To ja też dołączam do ligi.
PSN- Mayer2005
Zespół- Lotus
sterowanie- kierownica jeżeli będzie działała
headset- nie


Jeżeli chodzi o długość wyścigu to myślę, że koło 20 okrążeń będzie wystarczające
Wyścig raz na tydzień, w godz wieczornych 20-21 najlepiej niedziela.
Oczywiście to tylko moja sugestia.
 
S

spy

Guest
Wydaje mi sie, ze z wyscigami co drugi dzien to przesada, trudno bedzie 10 osob dopasowac...
Proponuje tak jak w realu wyscig tylko w niedziele. A w tygodniu treningi na "niedzielnym" torze. Tak to przynajmniej bedzie to wygladac jak prawdziwa liga. I za szybko sie na znudzi... No ale niech wiekszosc zdecyduje.
 

leonidas18

New member
Stronka bardzo fajna, Peek popieram twoj pomysł odnośnie rozgrywania ligi bo i tak w ten sposób liga zajmie nam ponad miesiąc jazdy. Powinniśmy ustalić stałą godzinę kwalifikacji i wyścigu.
 

paczek79

New member
chętnie bym przyłączył się do ligi ale dla mnie niedziela to najlepsze rozwiązanie.myślę ,że to dobre wyjście , w tygodniu trening w singlu a niedziela wyścig,ewentualnie sobota kwalifikacje...co wy na to
 

leonidas18

New member
Bez sensu jest umawiac sie na treningi niech lepiej każdy sam trenuje ile chce w singlu. Wolałbym raczej jechać w ciągu tygodnia wieczorem.

Tak naprawdę jest mi obojętnie o której będziemy jechać ja się dostosuje do Waszego wyboru.
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Jedno GP tygodniowo może być, wtedy będzie jazdy na ponad 4 miesiące. Choć jak bym był za tym, że jak się da to możemy nawet dwa w tygodniu robić, bo zawsze nam może jakiś tydzień wyskoczyć. Z tym, że wg mnie kwalifikacje i wyścig musi być w jeden dzień, jedno po drugim, bo pewnie niektórym będzie ciężko wygospodarować specjalnie dwa terminy osobno dla kwalifikacji i osobno dla wyścigu. Co do konkretnych dni, to wg mnie nie ma to sensu już teraz ustalać, który dzień będzie odpowiedni. Myślę, że najlepiej po każdym GP na bieżąco możemy tu na forum ustalać termin kolejnego wyścigu. Wiadomo, że w przeciągu 4 miesięcy nie każdemu musi pasować zawsze niedziela (trafi się jakiś wyjazd itp.). Tak samo jeśli chodzi o godziny. Generalnie wieczorne godziny są OK, ale jak się zdarzy że akurat będzie nam pasować popołudnie to też się nic nie stanie. Dlatego chyba lepiej żeby spotkania ustalać po każdym GP.

PS1. Mayerr, jeśli nie masz nic przeciwko, to chyba najlepiej by było, żebyś używał pada, do tej pory chyba większość deklaruje się, że będzie korzystać z pada, więc dobrze by było że jednak wszyscy mieli równe szanse.

PS2. Paczek79 to deklaruj swój udział, bo zostały już tylko dwa miejsca
 

paczek79

New member
chodziło mi o to że każdy sobie trenuje na własną rękę w tygodniu a na weekend kwalifikacje i wyścig.ja niestety nie mogę w tygodniu jechać ligi bo po prostu nie mam czasu(praca ,rodzina:niewiem:).to i tak będzie duże wydarzenie logistyczne :wink: dla mnie ,ale myśl o o tej rywalizacji jest bardzo kusząca...
 

paczek79

New member
wybaczcie post pod postem...
psn: paczek79
zespół: Scuderia Toro Rosso
pad/kierownic: pad
headset:nie
ps.mam nadzieje,że dogadamy się co do terminów.ewentualnie absencja będzie się równać dyskwalifikacji w wyścigu,co wy na to...?
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Jedno GP tygodniowo może być, wtedy będzie jazdy na ponad 4 miesiące.

I w takim układzie liga stanie sie nudna i nikt jej nie ukończy. Proponuję 2-3 wyścigi w tygodniu w zalezności jak bedzie wam pasowało. 4 Miesiące to stanowczo za długo. Z resztą ja podałem już swoją propozycję na rozgrywanie ligi. Na trenigni nie ma sie co umawiać - to bez sensu! Na kwalifikacje owszem, ale nie na treningi.
 

lukaszalbert

New member
A może by tak założyć stronę z ligą? Dużo większe możliwośći.

Dodatkowo można by zrobić podział XBOX/PS3/PC. W zależności od chętnych można by robić 1/2/3 lige ;] (już wychodzę w przyszłość).

Tutaj by nie wygodnie było pisać o wszystkim ;]
 

mayerr

New member
PS1. Mayerr, jeśli nie masz nic przeciwko, to chyba najlepiej by było, żebyś używał pada, do tej pory chyba większość deklaruje się, że będzie korzystać z pada, więc dobrze by było że jednak wszyscy mieli równe szanse.


Wiesz, kierownice kupiłem po to żeby na niej grać a nie żeby leżała mi za szybą. Jeżeli większość zaprotestuje to nie będę miał do nikogo żalu tylko zmienię ligę.
A skąd mamy mieć pewność że wszyscy co się zdeklarowali grać na padzie właśnie na nim będą grać?
Oczywiście ja też mogę powiedzieć, że będę grał na DS3 a w rzeczywistości będę grał na kierownicy.
I czy ktoś mnie sprawdzi?


Co do wyścigów to 2-3 razy w tygodniu jak dla mnie odpada. Ja jestem jednym z tych co pracują, mają rodziny, dzieci, obowiązki.
Można zrobić dwa wyścigi pod rząd w niedziele i będzie szybciej :)
Co do kwalifikacji to czy jesteście pewni, że one będą? Bo ja wyczytałem(na innym forum) co innego.
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie a czy jesteście pewni, że będzie tam taka opcja "drive with firends" czy coś takiego, żebyśmy się zebrali w 12?
 
S

spy

Guest
Moze beda jakies prywatne pokoje lub cos takiego.
Ligi i kluby juz sie tworza na forum CM, wiec chyba sie da...
 

leonidas18

New member
Myślałem, że liga F1 2010 będzie zabawą a tutaj każdy się zbroi (zakup kierownicy) jakbyśmy rywalizowali na WCG. Przynajmniej wygrana na padzie będzie cenniejsza.
 
Do góry