F1 2010 - liga ps3

leonidas18

New member
Wstępna lista uczestników:

PSN- zespół
1. ArekRybnikPL- Renault
2. Szambiarz- Force India
3. gadulinho- McLaren
4. dsn_pl- Mercedes GP Petronas Formula One Team
5. pawkaraku- Ferrari
6. dredsons- Hispania Racing F1 Team
7. Mencelbdg- Red Bull Racing

Woytas_PL, Red Bull Racing jest zajęty więc proszę wybierz coś z pozostałych zespołów.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Wstępna lista uczestników:

PSN- zespół
1. ArekRybnikPL- Renault
2. Szambiarz- Force India
3. gadulinho- McLaren
4. dsn_pl- Mercedes GP Petronas Formula One Team
5. pawkaraku- Ferrari
6. dredsons- Hispania Racing F1 Team
7. Mencelbdg- Red Bull Racing

Woytas_PL, Red Bull Racing jest zajęty więc proszę wybierz coś z pozostałych zespołów.

ok

8. Woytas_PL - Ferrari ale kurna nie widzę na liście drugiego Redbula ???
 
Ostatnia edycja:

WojtR

Member
Bez reklam
no ale chyba w wyścigu jadą 2, więc nie bardzo czaję o co wam chodzi , no i proponowałbym rozgrywki gdzieś tydzień po premierze ,żeby się wszyscy trochę ograli i nie było jak z dzieciakami w GRID-zie jazdą pod prąd i walenie :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
@WojtR

(...) Co do ilości zawodników, to max może być 12 zawodników, więc naturalnie jeden zawodnik przypada na jeden team, dlatego każdy wybiera inny z dostępnych (ostatniemu przypadnie ten który zostanie). (...)

PS. Nie można edytować na forum pierwszego postu w temacie? Bo nie mam przy nim opcji Edycja.
Masz 1000 minut na edycję napisanego przez siebie posta - teoretycznie wg regulaminu forum.

Pozdrawiam,
 

WojtR

Member
Bez reklam
Wstępna lista uczestników:

PSN- zespół
1. ArekRybnikPL- Renault
2. Szambiarz- Force India
3. gadulinho- McLaren
4. dsn_pl- Mercedes GP Petronas Formula One Team
5. pawkaraku- Ferrari
6. dredsons- Hispania Racing F1 Team
7. Mencelbdg- Red Bull Racing
8. Woytas_PL - Williams

ale jak zespoły nie będą zbalansowane to generalnie będzie do dupy .... albo sami wprowadzimy jakąś wymienność
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie sorry ale nie mogę się powstrzymać, wszyscy piszecie, że będzie do dupy jak zespoły będą niezbilansowane - moim zdaniem z tego właśnie względu całe to F1 to jedna wielka dupa.

Pozdrawiam,
 

WojtR

Member
Bez reklam
tylko my nie kłdziemy setek mln USD na rozwój tylko chcemy się pobawić a , fun jest wtedy gdy o miejscach decydują nasze umiejętności a nie preferencje programisty to się nie dziw :) bo jeśli możlwoście będą przeniesione 1:1 to jak oni mają się ściagać

6. dredsons- Hispania Racing F1 Team
7. Mencelbdg- Red Bull Racing

to będzie prawie jak grid - lacetti vs bmw na nurburgring :p
 
S

spy

Guest
spyPL - BMW Sauber

Proponuje scigac sie w nidziele w nocy, albo wczesnie rano.
No chyba, ze macie po 2 tv to mozemy scigac sie w trakcie tanca z gwiazdami, zeby nie marudzily...
 

WojtR

Member
Bez reklam
spyPL - BMW Sauber

Proponuje scigac sie w nidziele w nocy, albo wczesnie rano.
No chyba, ze macie po 2 tv to mozemy scigac sie w trakcie tanca z gwiazdami, zeby nie marudzily...

kolega pod pantoflem :hihi:
to by trzeba było uwzględnić M jak miłość i inne takie :D

ale słuszna uwaga , godziny trzeba dobra w miarę bezkolizyjne
, na marginesie ale narąbane mają tu wszyscy umawiają się a gry jeszcze nie ma i to stare konie :bober:
 
S

spy

Guest
kolega pod pantoflem :hihi:
to by trzeba było uwzględnić M jak miłość i inne takie :D

ale słuszna uwaga , godziny trzeba dobra w miarę bezkolizyjne
, na marginesie ale narąbane mają tu wszyscy umawiają się a gry jeszcze nie ma i to stare konie :bober:

Ja nawet jeszcze nie mam PS3 :)
Ale jak jest sie fanem to co poradzic...

Co do terminow to ja co 2, 3 tygodnie jestem u klienta wiec pewnie by mnie cos ominelo.
A niedziela i tak sie ladnie komponuje z wyscigami w realu.

BTW Kiedys gralismy tu w MotoGP (na PCtach) i bylo nawet zabawnie.
 

A...

Member
Jeszcze raz powtarzam, z informacji które zaczerpnąłem z oficjalnego forum Codemasters, bolidy w rozgrywkach online będzie można zrównać osiągami. Dlatego nie ma co robić problemu. W tej edycji maksymalna ilość graczy to 12 osób, dlatego każdy wybiera inny team.
A co do napalania się, to nie ma się co dziwić. Deweloperzy nas nie rozpieszczają jeśli chodzi o F1 w grach, a do tego F1 2010 zapowiada się bardzo dobrze.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Jako że wybrałem "najmocniejszy" team ,proponuję urzędowo start z Pole position bez udziału w kwalifikacjach:bober: , czy ktoś jest przeciw... nie widzę ,czy ktoś się wstrzymał... dziękuję ,głosami większości, kierowcy HRT startują z pierwszej lini pozdrawiam:bober:
 

Peek

New member
Bez reklam
1. ArekRybnikPL- Renault
2. Szambiarz- Force India
3. gadulinho- McLaren
4. dsn_pl- Mercedes GP Petronas Formula One Team
5. pawkaraku- Ferrari
6. dredsons- Hispania Racing F1 Team
7. Mencelbdg- Red Bull Racing
8. Woytas_PL - Williams
9. spyPL - BMW Sauber

Czyli zostały nam jeszcze Toro Rosso, Lotus i Virgin.

Co do zasad rozgrywek to moje propozycje:
- 20-25 okrążeń w zależności od długości toru, obowiązkowa wizyta w pit stopie
- Grand Prix jedziemy od godziny 19 do 21.30 (jak wam pasuje)
- zbalansowanie bolidów (skoro to info z oficjalnego forum to nie mam zastrzeżeń;))
- punktowanie jak w normalnym F1 (czyli 2 osoby bez punktów w każdym wyścigu)
- obowiązkowe kwalifikacje (nie wiem jak bedzie to rozwiązane w grze, ale mogłoby być 15 minut i każdy tam sobie ustawia co chce, potem wjeżdza na tor i jedzie).
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Mi te zasady odpowiadają. Czyli generalnie można zdecydować, że jeździmy 25 okrążeń, a tylko wybrać grupę torów o dłuższym przejeździe, na których będziemy jeździć 20 kółek.
Mam miejsce na stronę www, jeśli ktoś ma chęć i umiejętności aby stworzyć stronę dla ligi z regulaminem, terminarzem, wynikami itp. to proszę dać znać.
 
S

spy

Guest
Mam miejsce na stronę www, jeśli ktoś ma chęć i umiejętności aby stworzyć stronę dla ligi z regulaminem, terminarzem, wynikami itp. to proszę dać znać.

Jesli nie ma nic darmowego to mozemy cos napisac.
Napisz jaki masz serwer www i db.
 

nimm2

New member
a jaka zamierzamy miec czestotliwosc wyscigow? tzn. cos trzeba by pomyslec chyba nad terminami. Mamy juz jakies pojecie o godzinach - zdecydowanie wieczornych. a jesli chodzi o dni to proponuje jeden wyscig raz na 2-3 dni.
 
Do góry