F1 2010 - liga ps3

paczek79

New member
nie aż takie pieniądze.udało mi się kupić przez neta używane za 200e tu w Holandii.sama kiera g25 tyle kosztuje,ale gościa przypiliło widocznie,a mi się udało trafić na tą okazję.nie żałuję ani cencika z wydanej kasy..:D
 

Kamil908

New member
Witam, zapraszam do zapisow do nowo powstalej ligi F1.
Narazie zapelniamy 1 lige,jesli bedzie duzo chetnych to zrobimy 2 lige.
Link do zapisów:
www f12010.fora.pl
gg administratora: 11287971
 

sitQ

New member
hehe.. zpbaczcie co koles dodal za zdjecie na facebooku, do strony dla fanow gry f1 2010 : D

62494_435285492090_518432090_5702053_8084913_n.jpg
 

gadulinho

New member
Bez reklam
To kiedy startujemy z ligą? :)

P.S. Udaje Wam się pobrać "ducha" przejazdu znajomego lub kogoś z rankingu w próbie czasowej? Mnie ciągle wyskakuje jakiś błąd podczas pobierania.
 
S

spy

Guest
To kiedy startujemy z ligą? :)

P.S. Udaje Wam się pobrać "ducha" przejazdu znajomego lub kogoś z rankingu w próbie czasowej? Mnie ciągle wyskakuje jakiś błąd podczas pobierania.

Zaczniemy lige jak tego typu pierdoly zaczna dzialac. Nie ma co sie ladowac w 12 online. Ktos juz probowal?
 

A...

Member
Duża liczba osób już ma swoją kopię gry, więc można by w przyszłym tygodniu zrobić taki testowy spocik z jak najwiekszą ilością graczy. Choć z tego co pamiętam, to musiałby być SitQ, bo tylko do niego chyba nikt nie miał problemu się wbić.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
A może dzisiaj byłoby paru chętnych na kwalifikacje i wyścig na 20% (10-12 okrążeń). Najlepiej Australia lub Kanada :)
Ja i dsn_pl możemy jechać po 21.00.
 
Ostatnia edycja:

paczek79

New member
u mnie też nigdy ni było problemów z zaproszeniami tzn . wszyscy skutecznie się łączyli.około 21 porozsyłam wszystkim invite na torze w Melbourne.kwalifikacje i wyścig na 12 okrążęń.pasuje?kto chętny?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Przepraszam za zamieszanie, ale dopiero wróciłem do domu. Sprawy się trochę przedłużyły...
Jak coś ja jestem jutro chętny, dostosuje się do Was :)
 

sitQ

New member
Wlasnie do domu wrocilem :)
pojde sie przespac chwilke, wstane pocwicze sobie, bo tydzien nie jezdzilem :( a wieczoorem pewnie ktos zwas bedzie gral, to zagram z wami ;)
 
Do góry